Teknik servisimizde 10:00 - 20:00 arasında sizlere hizmet vermekteyiz. Ekran, Batarya, Şarj Soketi Kamera, Arka kapak ve Kasa değişimi gibi işlemler aygın gün içerisinde yapılmakta olup, anakart tamiri, sıvı teması gibi tamir süreci uzun işlemler için 2 - 5 iş günü tamir sürebilmektedir. Anlayışınız için teşekkürler
5.7k kez görüntülendi
Asus kategorisinde tarafından soruldu
Asus zenfone 2 cep telefonum var telefonum hiç açılmıyor. Zenfone 2 anakart fiyatı nedir? ya da zenfone 2 anakart tamiri yapıyor musunuz?

Anakart değişimi yapsanız fiyatı ne kadar olur? Tamir yapsanız fiyatı ne olur konuyla ilgili bilgi verirseniz sevinirim

1 cevap

0 oy
tarafından cevaplandı
Merhaba Eda hanım, Asus zenfone 2 cihazınızda yaşamış olduğunuz açılmama sorunuyla ilgili olarak anakart tamir hizmeti vermekteyiz. Zenfone 2 anakart tamiriyle ilgili olarak ne yazık ki arıza tespiti yapmadan kesin bir fiyat veremiyoruz. Zenfone 2 anakartınız ile ilgili ücretsiz arıza tespiti sonra anakartınızın ne sorunu olduğunu ve açılmamasına sebep olan arızalı parçaların tespit edilmesi sonrasında tamir fiyatıyla ilgili size bilgi verebiliriz.

Servisimizde anakart değişim hizmeti verilmemektedir. Anakartınızın tamir işlemiyle ilgili detaylı bilgi için

0(216) 364 4858

815 soru

592 cevap

312 yorum

224 kullanıcı

Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere cep telefonu ile ilgili sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
Teknik Destek için
0(216) 364 4858

Kategoriler

telefon tamiri ekran değişimi telefon tamiri ücretsiz arıza tespi/public/files/images/telefonumu-tamire-goturmem-gerekiyor-tamir-uyarisi.jpgti
...