Soru - Cevap sayfamızda cep telefonunuz ile ilgili aklınıza gelebilen tüm soruları sorun, uzmanlarımız sizin için cevaplasın. Daha hızlı destek alabilmek için 0(216) 364 48 58
23 kez görüntülendi
Asus kategorisinde tarafından soruldu
sakarya büyükşehir belediyesinde memurum.asus zenfone 2 telefonum oğluma aitti.bataryasının tez bittiği,akranında kırılmalar olduğu ve bazen donduğu geç açıldığı son zamanlarda ise ekrana asus yazı gelip açılmak üzereyken açılmayıp devamlı döndüğü için ona başka bir telefon aldım.ve ben bunu yaptırmak istedim.sakaryada 2 tane teknik servise gösterdim.
2 taneside ana kartında sorun var yaptırmaya değmez astarı yüüznden pahalı olur gibi söylemlerle yapmadılar yapamadılar.
şimdi şu an şarzı dolan,ama devamlı dönüp bir türlü ekranı açılmayan ayrıca ekranında çatlaklar olan bu telefonu yapabilirmisiniz.
anakartında sorun var mı bilmiyorum. varsa o düzelecek,bataryası değişecek birde ekran değişecek.
bu telefonu yapabilirmisiniz.yapabilirseniz bana kaça maalolur? nasıl iletişime geçelim.
05377465112

Cevabınız

Görüntülenecek adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
İstenmeyen Reklam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

777 soru

525 cevap

285 yorum

110 kullanıcı

Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere cep telefonu ile ilgili sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
Teknik Destek için
0(216) 364 4858

Kategoriler

telefon tamiri ekran değişimi telefon tamiri ücretsiz arıza tespi/public/files/images/telefonumu-tamire-goturmem-gerekiyor-tamir-uyarisi.jpgti
...