Teknik servisimizde 10:00 - 20:00 arasında sizlere hizmet vermekteyiz. Ekran, Batarya, Şarj Soketi Kamera, Arka kapak ve Kasa değişimi gibi işlemler aygın gün içerisinde yapılmakta olup, anakart tamiri, sıvı teması gibi tamir süreci uzun işlemler için 2 - 5 iş günü tamir sürebilmektedir. Anlayışınız için teşekkürler
306 kez görüntülendi
tarafından soruldu
Merhaba kısa süre önce iphone 5s cihazım suya düştü, oturduğum semtte bir teknik servise verdim yapıp 2 gün sonra teslim ettiler ama çok geçmeden tekrar kapandı. Aynı teknik servis, getirin bakalım dedi ama tekrar aynı yere vermek istemiyorum. Siz sıvı teması tamiri yapıyor musunuz, eğer yapıyorsanız ne kadar sürede ve ne kadar ücrete mal olur öğrenebilir miyim?

1 cevap

0 oy
tarafından cevaplandı
Merhaba Volkan bey,

iphone 5s telefonunuz ile ilgili sıvı teması sonrası onarım gerçekleştiriyoruz. Telefonunuz suya düştükten sonrasında teknik servis tarafından yapılan müdahale sonrasında telefonunuza bakabiliriz. Kesin arızayı tespit etmeden iphone 5s cihazınız ile ilgili fiyat bilgisi verememekteyiz. Sıvı temaslı iphone cihazlarda ortalama tamir süresi 3 iş günü olup bu süreye parça temini dahil değildir. Konuyla ilgili detaylı bilgi almak için dilerseniz teknik ekibimiz ile direk görüşebilirsiniz.

0(216) 364 48 58  ( Dahili 12 )

İlgili sorular

3 cevap 735 kez görüntülendi
0 cevap 316 kez görüntülendi
iPhone x kategorisinde levent tarafından soruldu

812 soru

592 cevap

310 yorum

224 kullanıcı

Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere cep telefonu ile ilgili sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
Teknik Destek için
0(216) 364 4858

Kategoriler

telefon tamiri ekran değişimi telefon tamiri ücretsiz arıza tespi/public/files/images/telefonumu-tamire-goturmem-gerekiyor-tamir-uyarisi.jpgti
...