Iphone 6 Plus Servisi

Iphone 6 Plus Servisi

Iphone 6 Plus Ekran Değişimi
Cep telefonu servisi olarak Iphone 6 Plus model telefonuzun hertürlü arızasını ücretsiz olarak tespit edip daha sonrasında sizlerin onayı üzerine telefonunuz tamir ediyoruz.Iphone 6 Plus telefon servisi, Iphone 6 Plus telefon tamiri, Iphone 6 Plus güncel tamir fiyatlari
Devamını Oku

Sıkça Sorulan Sorular

Cep telefonum çok alçak bir mesafeden çok az bir suyun içerisine düştü hızlıca çıkarttım kuruladım fakat ortalama bir gün giden şarjım 3 saatte bitiyor apple çok pahalıya yapıyor onarabilir misiniz bu arızayı ve fiyatı ne kadar olur?

Cevabı İnceleyin.

Merhabalar cihazımı yere düşürdüm dokunmatik çalışıyor ama cam kırık ekran değişimi dışında cam değişimi yapılır mı yapılırsa ne kadar olur.

Cevabı İnceleyin.

selam herkese benim sorum şu bende iphone 6 plus var telefonu bazen kullandığımda sıklıkla telefonun ekranı tepki vermiyo ve üst taraftan leke oluyo bunun için ne yapmalıyım? garantim bittiği için telefoncuya götürmedimmm telefonu kırma noktasına geldim ACİLLL!!!!!

Cevabı İnceleyin.

Telefon yere fırlatılmıştır kasa yamuldu board kırılmış dendi ve ekran paramparça ortalama bir fiyat söyleyebilir misiniz ?

Cevabı İnceleyin.

Yorumlar