Soru - Cevap sayfamızda cep telefonunuz ile ilgili aklınıza gelebilen tüm soruları sorun, uzmanlarımız sizin için cevaplasın. Daha hızlı destek alabilmek için 0(216) 364 48 58
88 kez görüntülendi
Galaxy A7 kategorisinde tarafından soruldu

2 Cevaplar

0 oy
tarafından cevaplandı
Merhaba sayın kullanıcı, Samsung galaxy a7 cep telefonunuza yazılım atabiliyoruz konuyla ilgili yazılım ücreti 40TL'dir. Cihazınızı aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz. Yazılım yükleme işlemi sırasında cihaz içerisinde bulunan tüm bilgileriniz silinecektir.
0 oy
tarafından cevaplandı
bende telefonumu resetledikten sonra açılmadı google şifresi istiyor. Manisa'da yaşıyorum telefonumu size nasıl gönderebilirim? Anlaşmalı olduğunuz kargo firması var mı?
tarafından yorumlandı
Merhaba Nilgün hanım, Aras kargo ile anlaşmamız mevcut cihazınızı iyi bir şekilde paketleyerek içerisine iletişim bilgilerinizi yazarak gönderebilirsiniz. Cihazınız bize ulaştıktan hemen sonra işlemlerine başlayıp ertesi gün kargo ile size gönderilecektir.

İlgili sorular

1 cevap 327 kez görüntülendi
Galaxy A7 kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 cevap 14 kez görüntülendi
Galaxy A7 kategorisinde Süleyman tarafından soruldu
1 cevap 45 kez görüntülendi
Galaxy A7 kategorisinde misafir tarafından soruldu

771 soru

524 cevap

285 yorum

97 kullanıcı

Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere cep telefonu ile ilgili sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
Teknik Destek için
0(216) 364 4858

Kategoriler

telefon tamiri ekran değişimi telefon tamiri ücretsiz arıza tespi/public/files/images/telefonumu-tamire-goturmem-gerekiyor-tamir-uyarisi.jpgti
...