Teknik servisimizde 10:00 - 20:00 arasında sizlere hizmet vermekteyiz. Ekran, Batarya, Şarj Soketi Kamera, Arka kapak ve Kasa değişimi gibi işlemler aygın gün içerisinde yapılmakta olup, anakart tamiri, sıvı teması gibi tamir süreci uzun işlemler için 2 - 5 iş günü tamir sürebilmektedir. Anlayışınız için teşekkürler
520 kez görüntülendi
Galaxy A7 kategorisinde tarafından soruldu

2 Cevaplar

0 oy
tarafından cevaplandı
Merhaba sayın kullanıcı, Samsung galaxy a7 cep telefonunuza yazılım atabiliyoruz konuyla ilgili yazılım ücreti 40TL'dir. Cihazınızı aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz. Yazılım yükleme işlemi sırasında cihaz içerisinde bulunan tüm bilgileriniz silinecektir.
0 oy
tarafından cevaplandı
bende telefonumu resetledikten sonra açılmadı google şifresi istiyor. Manisa'da yaşıyorum telefonumu size nasıl gönderebilirim? Anlaşmalı olduğunuz kargo firması var mı?
tarafından yorumlandı
Merhaba Nilgün hanım, Aras kargo ile anlaşmamız mevcut cihazınızı iyi bir şekilde paketleyerek içerisine iletişim bilgilerinizi yazarak gönderebilirsiniz. Cihazınız bize ulaştıktan hemen sonra işlemlerine başlayıp ertesi gün kargo ile size gönderilecektir.

İlgili sorular

1 cevap 1.9k kez görüntülendi
Galaxy A7 kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 cevap 338 kez görüntülendi
Galaxy A7 kategorisinde Süleyman tarafından soruldu
1 cevap 910 kez görüntülendi
Galaxy A7 kategorisinde misafir tarafından soruldu

815 soru

592 cevap

312 yorum

224 kullanıcı

Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere cep telefonu ile ilgili sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
Teknik Destek için
0(216) 364 4858

Kategoriler

telefon tamiri ekran değişimi telefon tamiri ücretsiz arıza tespi/public/files/images/telefonumu-tamire-goturmem-gerekiyor-tamir-uyarisi.jpgti
...