Teknik servisimizde 10:00 - 20:00 arasında sizlere hizmet vermekteyiz. Ekran, Batarya, Şarj Soketi Kamera, Arka kapak ve Kasa değişimi gibi işlemler aygın gün içerisinde yapılmakta olup, anakart tamiri, sıvı teması gibi tamir süreci uzun işlemler için 2 - 5 iş günü tamir sürebilmektedir. Anlayışınız için teşekkürler
910 kez görüntülendi
Galaxy A7 kategorisinde tarafından soruldu
Merhaba bende  samsung a7 2016 telefon var.2.sorum olacak
1-Arama yapildigi zaman benim sesim gidiyor ama karsidan ses almiyorum.
2-Telefonun döndurme sensoru calismiyor mesela ekran dondurme calismiyor.Yani sensor calismiyor bozulmus.
Toplamda kaç para tutar ve tamir suresi nedir?

1 cevap

0 oy
tarafından cevaplandı
Merhaba,

Samsung galaxy a7 cep telefonunuzda yazmış olduğunuz sorunlarla ilgili cep telefonu tamir hizmeti vermekteyiz. İlk olarak cep telefonunuzda yaşadığınız arama yaptığınız sırada karşı tarafın sesinin gelmemesi sorununun sebebi iç kulaklık olarak adlandırılan ön yüzeyde bulunan Samsung yazısının altında yer alan kısmın arızalanması kaynaklıdır. Bu parçanın Samsung galaxy a7 iç kulaklık değişim ücreti işçilik ücreti dahil 80TL'dir.

Karşı tarafın sesinin gelmeme sorunu olan iç kulaklığın yaygın olarak bozulma sebebiyse sıvıya maruz kalmasıdır. Yağmur suyu bunun en temel sebeplerindendir.

2. Yaşadığınız sorunla ilgili olarak bu problem birçok kullanıcıda karşılaşılmaktadır. Yazılımsal sıfırlama sonrası bu sorun ortadan kalkmaktadır.

Detaylı bilgi için 0(216) 364 4858

İlgili sorular

0 cevap 338 kez görüntülendi
Galaxy A7 kategorisinde Süleyman tarafından soruldu
1 cevap 1.9k kez görüntülendi
Galaxy A7 kategorisinde misafir tarafından soruldu
2 cevap 520 kez görüntülendi

815 soru

592 cevap

312 yorum

224 kullanıcı

Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere cep telefonu ile ilgili sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
Teknik Destek için
0(216) 364 4858

Kategoriler

telefon tamiri ekran değişimi telefon tamiri ücretsiz arıza tespi/public/files/images/telefonumu-tamire-goturmem-gerekiyor-tamir-uyarisi.jpgti
...