Soru - Cevap sayfamızda cep telefonunuz ile ilgili aklınıza gelebilen tüm soruları sorun, uzmanlarımız sizin için cevaplasın. Daha hızlı destek alabilmek için 0(216) 364 48 58
12 kez görüntülendi
Sony kategorisinde tarafından soruldu
Merhabalar,

Xperia m5 cihazım ara ara dokunmatik hissi kayboluyor ekranı hiçbir şekilde kullanamıyorum ses tuşları güç tuşu çalışıyor telefon kapanmıyor fakat ekran kullanılamıyor bir süre sonra kendine geliyor eski haline dönüyor fakat günlük kullanımda sıkıntı yaşatıyor haliyle sorun nedir ayrıca onarımı varmıdır?

1 cevap

0 oy
tarafından cevaplandı
Merhaba Yusuf bey,

Sony Xperia m5 cep telefonunuzda yaşadığınız ara ara dokunmatik çalışmama sorunuyla alakalı teknik servisimizde Sony tamir hizmeti vermekteyiz.

Telefonu kullandığınız sırada dokunmatik çalışmama ve fonksiyon tuşlarının işlevsiz olma durumu ekran kaynaklı olabileceği gibi dokunmatik entegresi gibi diğer arabirimler kaynaklı da olabilmektedir.

Cihazda yaşanan bu dokunmatik çalışmama durumu batarya, ekran, dokunmatik entegresi ve sıvı teması gibi durumlar sonrasında oluşabilmektedir.

Sony xperia m5 dokunmatik arızası durumu onarılabilir veya parça değişimi sonrasında çözülebilir. Ücretsiz arıza tespiti sonrasında arıza bilgisi ve tamir süreciyle ilgili bilgi vererek en kısa sürede tamiri gerçekleştirilebilir. Yaklaşık onarım süresi 1 gün sürmekte olup, tamir süresi sonrası 3 ay garanti verilmektedir.

M5 dokunmatik arızası ve ücretsiz arıza tespitinden hemen yararlanın 0(216) 364 4858 'i arayın.

İlgili sorular

1 cevap 371 kez görüntülendi
Sony kategorisinde Murat tarafından soruldu
0 cevap 29 kez görüntülendi
Sony kategorisinde Kerem tarafından soruldu
1 cevap 86 kez görüntülendi
1 cevap 95 kez görüntülendi
Sony kategorisinde misafir tarafından soruldu
1 cevap 75 kez görüntülendi

804 soru

576 cevap

294 yorum

116 kullanıcı

Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere cep telefonu ile ilgili sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
Teknik Destek için
0(216) 364 4858

Kategoriler

telefon tamiri ekran değişimi telefon tamiri ücretsiz arıza tespi/public/files/images/telefonumu-tamire-goturmem-gerekiyor-tamir-uyarisi.jpgti
...