Teknik servisimizde 10:00 - 20:00 arasında sizlere hizmet vermekteyiz. Ekran, Batarya, Şarj Soketi Kamera, Arka kapak ve Kasa değişimi gibi işlemler aygın gün içerisinde yapılmakta olup, anakart tamiri, sıvı teması gibi tamir süreci uzun işlemler için 2 - 5 iş günü tamir sürebilmektedir. Anlayışınız için teşekkürler
1.2k kez görüntülendi
Sony kategorisinde tarafından soruldu
Merhaba,

Xperia M5 model telefonumda telefon açıldığında 1 dk geçmeden dokunmatik hissi kayboluyor, bir süre sonra kendi kendine ekran kararıyor, led ışık kırmızı yanıyor. Açma-kapatma tuşuna bastığımda tepki vermiyor. reset tuşu ile kapatıp açtığımda ise dokunmatik yine çalışmıyor. Sorun ekrandan mı kaynaklı yoksa anakarttan mı kaynaklı?

1 cevap

0 oy
tarafından cevaplandı
Merhaba Murat bey,

Sony xperia m5 cep telefonunuzda yaşadığınız dokunmatik çalışmama sorunuyla ilgili olarak size teknik destek verebiliriz. Cihazda yaşanan bu sorun öncelikli olarak bir çok arabirimden kaynaklı olabilmektedir. Xperia m5 cep telefonunuzda yaşamış olduğunuz bu arıza darbe veya sıvı teması sonrası oluşması en kuvvetli ihtimallerdir. Konuyla ilgili olarak Ücretsiz arıza tespiti sonrasında size cihazınızda oluşan dokunmatik, ekran ve açılmama sorunuyla ilgili ücretsiz destek verebiliriz.

Xperia m5 cep telefonunuzda ilgili detaylı bilgi almak için 0(216) 364 4858'i arayabilirsiniz

İlgili sorular

1 cevap 1.9k kez görüntülendi
Sony kategorisinde misafir tarafından soruldu
1 cevap 475 kez görüntülendi
uğur tarafından soruldu
1 cevap 435 kez görüntülendi

815 soru

592 cevap

312 yorum

224 kullanıcı

Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere cep telefonu ile ilgili sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
Teknik Destek için
0(216) 364 4858

Kategoriler

telefon tamiri ekran değişimi telefon tamiri ücretsiz arıza tespi/public/files/images/telefonumu-tamire-goturmem-gerekiyor-tamir-uyarisi.jpgti
...