Covid-19 Salgını nedeniyle 10:00 - 19:00 arası sizlere hizmet vermekteyiz. Ekran, Batarya, Şarj Soketi Kamera, Arka kapak ve Kasa değişimi gibi işlemler aygın gün içerisinde yapılmaya devam etmekte olup, anakart tamiri, sıvı teması gibi tamir süreci uzun işlemler için 2 - 5 iş günü tamir sürebilmektedir. Anlayışınız için teşekkürler #EvdeKal
478 kez görüntülendi
iphone 5 kategorisinde tarafından soruldu

1 cevap

0 oy
tarafından cevaplandı
Merhaba,

Apple iphone 5 cep telefonunuzda oluşan anakart çatlaklık sorunları devre kartının tamamı veya bir bölümünü kapsadığı için tamiri önerilmeyen bir durumdadır.

Anakart üzerinde oluşan bu kasılma iç orta ve alt katmanda yer alan irili ufaklı direnç, entegre ve yolları kopartmıştır. Üst ve alt katmanda müdahale mümkünken orta katmanda herhangi bir müdahale mümkün olmayacaktır.

Bu nedenle anakartı çatlak olan cihazların anakartları teknik servisimizde onarılamamaktadır. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

İlgili sorular

0 cevap 202 kez görüntülendi
Note 5 kategorisinde misafir tarafından soruldu
1 cevap 890 kez görüntülendi
Asus kategorisinde kutay tarafından soruldu

807 soru

592 cevap

308 yorum

223 kullanıcı

Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere cep telefonu ile ilgili sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
Teknik Destek için
0(216) 364 4858

Kategoriler

telefon tamiri ekran değişimi telefon tamiri ücretsiz arıza tespi/public/files/images/telefonumu-tamire-goturmem-gerekiyor-tamir-uyarisi.jpgti
...