Covid-19 Salgını nedeniyle 10:00 - 19:00 arası sizlere hizmet vermekteyiz. Ekran, Batarya, Şarj Soketi Kamera, Arka kapak ve Kasa değişimi gibi işlemler aygın gün içerisinde yapılmaya devam etmekte olup, anakart tamiri, sıvı teması gibi tamir süreci uzun işlemler için 2 - 5 iş günü tamir sürebilmektedir. Anlayışınız için teşekkürler #EvdeKal
461 kez görüntülendi
Note 2 kategorisinde tarafından soruldu

1 cevap

0 oy
tarafından cevaplandı

Merhaba Burcu hanım, 

Note 2 cep telefonunuzda yaşadığınız Ağda Kayıtlı Değil hatası teknik servisimizde tamir edilebilmekte olan bir anakart arızasıdır. Cep telefonunuzda yaşadığınız bu anakart arızası birçok Samsung note 2 kullanıcısının karşılaştığı kronik olmasa bile sıkça karşılaşılan arızalardan bir tanesidir. 

Cep telefonunuzda arama esnasında almış olduğunuz ağda kayıtlı değil hatası birden fazla parçadan kaynaklı olabilmektedir. Ağda kayıtlı değil uyarısı cihazınızın donanımsal parçalarla iletişim kurmakta sıkıntı çektiği anlamına gelmektedir. Nadiren bu sorun yazılımsal sebeplerden de karşımıza çıkıyor olsa da %5'lik bir ihtimaldir.

Cep telefonunuzda yaşadığınız bu sorunla ilgili olarak örnek ekran görüntüsü aşağıda yer almaktadır. Samsung birçok cep telefonu modelinde sıkça karşılaştığımız arızalardan bir tanesi de Ağda Kayıtlı değil hatasıdır ve bu hatanın çözümü mümkündür. Başta belirttiğimiz üzre yaşanan bu arıza bir veya birkaç parçanın arızası kaynaklı olabilmektedir. Note 2 ağda kayıtlı değil hatasının tamir ücreti ortalama olarak 70 - 150TL arasındır. Bu fiyat ücretsiz arıza tespiti sonrasında netleştirilecek olup, sizlere tamir öncesi bilgilendirmesi yapılacaktır.

Samsung galaxy note 2 cep telefonu ağda kayıtlı değil hatasıyla ilgili daha detaylı teknik bilgi için 0(216) 364 4858'i arayabilirsiniz.

İlgili sorular

1 cevap 1.8k kez görüntülendi
Note 2 kategorisinde Gencay tarafından soruldu
1 cevap 1.1k kez görüntülendi
Note 2 kategorisinde Halil tarafından soruldu
1 cevap 6k kez görüntülendi
1 cevap 897 kez görüntülendi
Note 2 kategorisinde Semih Akarsu tarafından soruldu

807 soru

592 cevap

308 yorum

223 kullanıcı

Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere cep telefonu ile ilgili sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
Teknik Destek için
0(216) 364 4858

Kategoriler

telefon tamiri ekran değişimi telefon tamiri ücretsiz arıza tespi/public/files/images/telefonumu-tamire-goturmem-gerekiyor-tamir-uyarisi.jpgti
...