Covid-19 Salgını nedeniyle 10:00 - 19:00 arası sizlere hizmet vermekteyiz. Ekran, Batarya, Şarj Soketi Kamera, Arka kapak ve Kasa değişimi gibi işlemler aygın gün içerisinde yapılmaya devam etmekte olup, anakart tamiri, sıvı teması gibi tamir süreci uzun işlemler için 2 - 5 iş günü tamir sürebilmektedir. Anlayışınız için teşekkürler #EvdeKal
293 kez görüntülendi
tarafından soruldu
Anakart tamiri yapılabiliyor mu? cep telefonumun anakartı arızalandı ve tamiri konusunda yetkili servisler hizmet vermiyor. Cep telefonum çalışırken aniden kapandı ve açmaya çalıştığımda açılmadı. Şarja taktım ve bir süre bekledikten sonra açmayı tekrar denedim ne yazık ki sonuç yine aynıydı.

Cep telefonumu yetkili servisler tamir edemiyor bu sebeple internet sitesinizi google'da buldum. Müşteri yorumlarınız oldukça güzel cep telefonumun anakartını tamir ettirmek istiyorum içerisinde birçok fotoğrafım var. Tamir edebilirseniz size telefonumu kargoyla gönderebilirim

1 cevap

0 oy
tarafından cevaplandı
Merhaba,

Cep telefonu anakartları üzerinde bulunan irili ufaklı entegre ve dirençler değiştirebilmektedir. Cep telefonunuzda yaşanan arızalar genellikle anakart kaynaklı olup, birçok arıza kolayca tamir edilebilmektedir.

Yetkili servislerin anakart tamir yetkisi olmadığından anakart arızalı diyerek telefon fiyatının yaklaşık yarı fiyatına anakart değişimi yapmaktadırlar. Anakart tamiri için çok daha uygun bir fiyat ödeyerek daha kısa sürede ve düşük maliyetli bir onarım hizmeti gerçekleştirebilirsiniz.

Cep telefonu anakart tamiri hakkında detaylı bilgi için 0(216) 364 4858 üzerinden tamir hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İlgili sorular

1 cevap 294 kez görüntülendi
Galaxy S4 kategorisinde Abdullah tarafından soruldu
1 cevap 2.3k kez görüntülendi
Sony kategorisinde Tunahan Aygün tarafından soruldu
0 cevap 110 kez görüntülendi
General Mobile kategorisinde ziyaretciii tarafından soruldu
1 cevap 172 kez görüntülendi

807 soru

592 cevap

308 yorum

223 kullanıcı

Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere cep telefonu ile ilgili sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
Teknik Destek için
0(216) 364 4858

Kategoriler

telefon tamiri ekran değişimi telefon tamiri ücretsiz arıza tespi/public/files/images/telefonumu-tamire-goturmem-gerekiyor-tamir-uyarisi.jpgti
...