Teknik servisimizde 10:00 - 20:00 arasında sizlere hizmet vermekteyiz. Ekran, Batarya, Şarj Soketi Kamera, Arka kapak ve Kasa değişimi gibi işlemler aygın gün içerisinde yapılmakta olup, anakart tamiri, sıvı teması gibi tamir süreci uzun işlemler için 2 - 5 iş günü tamir sürebilmektedir. Anlayışınız için teşekkürler
1.3k kez görüntülendi
Asus kategorisinde tarafından soruldu
Zenfone 2 cihazımda Wi-fi açılmamaya başladı ve hücresel ağ açınca kesilip duruyor. Wifi açmaya çalışınca telefon kendini yeniden başlatıyor. Sorun nedir?

1 cevap

0 oy
tarafından cevaplandı
Merhaba,

Asus Zenfone 2 cep telefonunuzda yaşadığınız wifi ve hücresel ağ bağlantısının kesilip durmasının temel sebeplerinden birisi yazılımdır. Wifi'nin devreye girmesi sonucu cep telefonunun kendini yeniden başlatması hem yazılımsal hemde donanımsal bir arıza olabilmektedir.

Zenfone 2 wifi ve hücresel verisinin açıldığı sırada telefonunun kendisini yeniden başlatması sorununun yazılımsal çözüm yöntemi oldukça basittir. Asus zenfone 2 cep telefonunuzda Ayarlar sekmesinde yedekle ve sıfırla seçeneği üzerinden fabrika ayarlarına dönerek kolayca sağlayabilirsiniz.

Sıfırlama öncesinde rehber, fotoğraflar ve diğer önemli verilerinizi yedeklemenizi tavsiye ederiz.
tarafından yorumlandı
Telefona ROM atsam düzelme şansı var mı?

İlgili sorular

0 cevap 381 kez görüntülendi
Asus kategorisinde misafir tarafından soruldu
1 cevap 563 kez görüntülendi
1 cevap 1.2k kez görüntülendi
1 cevap 287 kez görüntülendi
1 cevap 558 kez görüntülendi
Asus kategorisinde Emre tarafından soruldu

811 soru

592 cevap

309 yorum

224 kullanıcı

Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere cep telefonu ile ilgili sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
Teknik Destek için
0(216) 364 4858

Kategoriler

telefon tamiri ekran değişimi telefon tamiri ücretsiz arıza tespi/public/files/images/telefonumu-tamire-goturmem-gerekiyor-tamir-uyarisi.jpgti
...