Soru - Cevap sayfamızda cep telefonunuz ile ilgili aklınıza gelebilen tüm soruları sorun, uzmanlarımız sizin için cevaplasın. Daha hızlı destek alabilmek için 0(216) 364 48 58
487 kez görüntülendi
HTC kategorisinde tarafından soruldu

1 cevap

0 oy
tarafından cevaplandı
Merhaba,

Htc desire 820 cep telefonunuzda yaşadığınız durduk yere kapanma sorunuyla ilgili tamir hizmeti vermekteyiz. Htc desire cep telefonunuzda yaşanan kapanma sorunları herhangi bir zaman diliminde oluştuğu durumlarda yazılımsal ve donanımsal sorunlar kaynaklı oluşabilmektedir.

Öncelikle kapanma sonrasında telefonunuzun şarjı bitiyor mu? veya cep telefonunuzun şarjı kapanmadan önceki şarj seviyesinden ne kadar düşüyor? bu sorunun cevabı bataryanızın arızalı olup olmadığını anlayabilmek içindir. Bunun dışında kapanma herhangi bir uygulamayı açmaya çalıştığınızda oluşuyorsa bununla ilgili olarak yazılımsal tarafa yönelmek gerekir. Cep telefonunuzun Ayarlar kısmında Yedekle ve Sıfırla kısmından fabrika ayarlarına dönerek bu sorunu çözebilirsiniz. Konuyla ilgili olarak değişkenlik göstermekte olan dolar kuru sebebiyle batarya fiyatını belirtememekte olup detaylı bilgi için 0(216) 364 4858 'i arayabilirsiniz.

İlgili sorular

1 cevap 629 kez görüntülendi
1 cevap 589 kez görüntülendi
1 cevap 98 kez görüntülendi
HTC kategorisinde Gokhan tarafından soruldu
1 cevap 261 kez görüntülendi
1 cevap 304 kez görüntülendi
HTC kategorisinde Aykut tarafından soruldu

791 soru

586 cevap

295 yorum

133 kullanıcı

Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere cep telefonu ile ilgili sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
Teknik Destek için
0(216) 364 4858

Kategoriler

telefon tamiri ekran değişimi telefon tamiri ücretsiz arıza tespi/public/files/images/telefonumu-tamire-goturmem-gerekiyor-tamir-uyarisi.jpgti
...