Teknik servisimizde 10:00 - 20:00 arasında sizlere hizmet vermekteyiz. Ekran, Batarya, Şarj Soketi Kamera, Arka kapak ve Kasa değişimi gibi işlemler aygın gün içerisinde yapılmakta olup, anakart tamiri, sıvı teması gibi tamir süreci uzun işlemler için 2 - 5 iş günü tamir sürebilmektedir. Anlayışınız için teşekkürler
2.5k kez görüntülendi
HTC kategorisinde tarafından soruldu

1 cevap

0 oy
tarafından cevaplandı

Merhaba,

Htc desire 820 cep telefonunuzda yaşadığınız açılmama sorunuyla ilgili anakart tamir hizmeti vermekteyiz. Cep telefonunuzda yaşadığınız arıza nedir? Anakart arızası birçok birimden kaynaklı olabilmektedir. Desire 820 cep telefonunuzda yaşadığınız arızayı bizimle daha detaylı paylaşabilirseniz sizlere yaşadığınız sorunun sebeplerini ve fiyatı ve tamir süreciyle ilgili daha net bilgiler verebiliriz.

Htc desire 820 anakart tamiri

Son zamanlarda sıkça karşılaştığımız başlık ve sorunlardan bir taneside HTC desire 820 cep telefonlarında yaşanan anakart arızaları. Yapıları gereği her elektronik ürünün bir kullanım ömrü vardır fakat bu ömrün ilk 2 yılı üretici firmalar tarafından garanti altına alınmaktayken ortalama olarak Desire 820'nin kullanım ömrü 5 yıldır. 5. Yılın sonunda çıkartacağı arızalar hem masraf olarak değmeyecektir hemde tekrarlayıcı tipli arızalar olacaktır.

Htc cep telefonu tamiri konusunda müşterilerimizin bize sorduğu diğer soruların cevaplarını inceleyebilmeniz için aşağıya bir link ekledik.

Htc Desire 820 açılmama sorunu

İlgili sorular

1 cevap 1.1k kez görüntülendi
1 cevap 722 kez görüntülendi
HTC kategorisinde Aykut tarafından soruldu
1 cevap 5.1k kez görüntülendi

811 soru

592 cevap

309 yorum

224 kullanıcı

Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere cep telefonu ile ilgili sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
Teknik Destek için
0(216) 364 4858

Kategoriler

telefon tamiri ekran değişimi telefon tamiri ücretsiz arıza tespi/public/files/images/telefonumu-tamire-goturmem-gerekiyor-tamir-uyarisi.jpgti
...