Teknik servisimizde 10:00 - 20:00 arasında sizlere hizmet vermekteyiz. Ekran, Batarya, Şarj Soketi Kamera, Arka kapak ve Kasa değişimi gibi işlemler aygın gün içerisinde yapılmakta olup, anakart tamiri, sıvı teması gibi tamir süreci uzun işlemler için 2 - 5 iş günü tamir sürebilmektedir. Anlayışınız için teşekkürler
236 kez görüntülendi
LG kategorisinde tarafından soruldu
Telefonum lg g5 se. Rose gold olandan. Telefonuma müzik yüklüyorum telefon rasgele müzk siliyor. Hergün tek tek şarkılarım gidiyor. Neden böyle oluyor ? Napmalıyım?

1 cevap

0 oy
tarafından cevaplandı
Merhaba Hanife hanım,

Lg g5 cep telefonunuzda yaşadığınız müzik sorunuyla ilgili olarak destek vermekteyiz. Android yazılımına özgü olan müzik çalar üzerinden müzikleri dinlediğinizden emin olmalısınız. Ek yazılımlar müziklerde farklı ses ve kaybolma sorunlarına yol açabileceklerdir.

İlgili sorular

0 cevap 34 kez görüntülendi
LG kategorisinde misafir tarafından soruldu
1 cevap 335 kez görüntülendi
LG kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 cevap 859 kez görüntülendi
LG kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 cevap 335 kez görüntülendi
1 cevap 480 kez görüntülendi
LG kategorisinde Gizem TOSUN tarafından soruldu

815 soru

592 cevap

312 yorum

224 kullanıcı

Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere cep telefonu ile ilgili sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
Teknik Destek için
0(216) 364 4858

Kategoriler

telefon tamiri ekran değişimi telefon tamiri ücretsiz arıza tespi/public/files/images/telefonumu-tamire-goturmem-gerekiyor-tamir-uyarisi.jpgti
...