Covid-19 Salgını nedeniyle 10:00 - 19:00 arası sizlere hizmet vermekteyiz. Ekran, Batarya, Şarj Soketi Kamera, Arka kapak ve Kasa değişimi gibi işlemler aygın gün içerisinde yapılmaya devam etmekte olup, anakart tamiri, sıvı teması gibi tamir süreci uzun işlemler için 2 - 5 iş günü tamir sürebilmektedir. Anlayışınız için teşekkürler #EvdeKal
88 kez görüntülendi
LG kategorisinde tarafından soruldu
Telefonum lg g5 se. Rose gold olandan. Telefonuma müzik yüklüyorum telefon rasgele müzk siliyor. Hergün tek tek şarkılarım gidiyor. Neden böyle oluyor ? Napmalıyım?

1 cevap

0 oy
tarafından cevaplandı
Merhaba Hanife hanım,

Lg g5 cep telefonunuzda yaşadığınız müzik sorunuyla ilgili olarak destek vermekteyiz. Android yazılımına özgü olan müzik çalar üzerinden müzikleri dinlediğinizden emin olmalısınız. Ek yazılımlar müziklerde farklı ses ve kaybolma sorunlarına yol açabileceklerdir.

İlgili sorular

1 cevap 112 kez görüntülendi
LG kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 cevap 556 kez görüntülendi
LG kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 cevap 164 kez görüntülendi
1 cevap 268 kez görüntülendi
LG kategorisinde Gizem TOSUN tarafından soruldu
0 cevap 77 kez görüntülendi
LG kategorisinde misafir tarafından soruldu

806 soru

592 cevap

308 yorum

214 kullanıcı

Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere cep telefonu ile ilgili sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
Teknik Destek için
0(216) 364 4858

Kategoriler

telefon tamiri ekran değişimi telefon tamiri ücretsiz arıza tespi/public/files/images/telefonumu-tamire-goturmem-gerekiyor-tamir-uyarisi.jpgti
...