Teknik servisimizde 10:00 - 20:00 arasında sizlere hizmet vermekteyiz. Ekran, Batarya, Şarj Soketi Kamera, Arka kapak ve Kasa değişimi gibi işlemler aygın gün içerisinde yapılmakta olup, anakart tamiri, sıvı teması gibi tamir süreci uzun işlemler için 2 - 5 iş günü tamir sürebilmektedir. Anlayışınız için teşekkürler
1.2k kez görüntülendi
Sony kategorisinde tarafından soruldu

iyi günler benim sorunum Elimde Sony XA Ultra modelli telefonum ve bu telefonun ne yazık ki hala sinyalizasyon sorunu devam etmekte... tercih edilen ağlar kısmından ne yazık ki 4.5G/3G/GSM secenegını sectıgımde uzulerek soyluyorum kı cekım gucu tek diş. 3G/GSM tercih ettigimde bazen full bazen yıne tek diş olarak görünüyor. bu durumun bölgeseldir belki deyimi ile merkezlere 4.5G li baz istasyonlarının yanına gittigimde halde aynı sekılde olması gercekten moral bozucu

1 cevap

0 oy
tarafından cevaplandı
Merhaba Emre bey,

Sony XA ultra cep telefonunuzda yaşadığınız şebeke sorunuyla ilgili olarak teknik servis hizmeti vermekteyiz. Öncelikle Sony cep telefonu ürünleri hakkında özel servis olarak hizmet vermekte olan firmamız garanti kapsamı dışarısında yalnızca ücretli işlemler konusunda hizmet vermektedir.

Sony xa ultra cep telefonunuzun garantisi devam ediyor ise sony yetkili servisleri telefonunuzla ilgili olarak ücretsiz olarak anakart değişim hizmeti sağlayacaklardır. Bu konuda sony tahmini olarak 10 iş günü içerisinde size tamir hizmeti verecektir.

Telefonunuzun garantisi yoksa veya Sony'de yaptırmak istemiyorsanız eğer şebeke sorunu hakkında anakart tamir hizmeti vermekteyiz. Ücretsiz arıza tespiti sonrasında sony xa ultra şebeke sorununuz hakkında size detaylı teknik bilgi verebiliriz.

Xa ultra cep telefonunuzun şebeke sorunu hakkında tamiriyle ilgili olarak teknik destek ve onarım bilgisi almak için 0(216) 364 4858 i arayabilirsiniz.

İlgili sorular

0 cevap 237 kez görüntülendi
Sony kategorisinde Sebahat tarafından soruldu
1 cevap 1.5k kez görüntülendi
Sony kategorisinde Kenan Çetin tarafından soruldu
1 cevap 1.3k kez görüntülendi
Sony kategorisinde misafir tarafından soruldu
1 cevap 438 kez görüntülendi
Sony kategorisinde Yuksel tarafından soruldu
1 cevap 4.3k kez görüntülendi

811 soru

592 cevap

309 yorum

224 kullanıcı

Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere cep telefonu ile ilgili sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
Teknik Destek için
0(216) 364 4858

Kategoriler

telefon tamiri ekran değişimi telefon tamiri ücretsiz arıza tespi/public/files/images/telefonumu-tamire-goturmem-gerekiyor-tamir-uyarisi.jpgti
...