Teknik servisimizde 10:00 - 20:00 arasında sizlere hizmet vermekteyiz. Ekran, Batarya, Şarj Soketi Kamera, Arka kapak ve Kasa değişimi gibi işlemler aygın gün içerisinde yapılmakta olup, anakart tamiri, sıvı teması gibi tamir süreci uzun işlemler için 2 - 5 iş günü tamir sürebilmektedir. Anlayışınız için teşekkürler
207 kez görüntülendi
tarafından soruldu

1 cevap

0 oy
tarafından cevaplandı
Merhaba,

General mobile gm5 plus cep telefonunuzda yaşadığınız yağmur suyu sonrası oluşan sıvı teması hakkında hizmet vermekteyiz. Öncelikle sıvı teması sonrası cep telefonunuzu kullanmamanız gerekli. Cihazınızı hiçbir şekilde şarja takmayın ve açmaya çalışmayın.

Cep telefonunuzda sıvı sonrasında oluşan hasarla ilgili olarak ücretsiz arıza tespiti sonrasında onarım hakkında size detaylı fiyat ve arıza bilgisi verebiliriz.

Detaylı bilgi için 0(216) 364 4858 i arayabilirsiniz

815 soru

592 cevap

312 yorum

224 kullanıcı

Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere cep telefonu ile ilgili sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
Teknik Destek için
0(216) 364 4858

Kategoriler

telefon tamiri ekran değişimi telefon tamiri ücretsiz arıza tespi/public/files/images/telefonumu-tamire-goturmem-gerekiyor-tamir-uyarisi.jpgti
...