Teknik servisimizde 10:00 - 20:00 arasında sizlere hizmet vermekteyiz. Ekran, Batarya, Şarj Soketi Kamera, Arka kapak ve Kasa değişimi gibi işlemler aygın gün içerisinde yapılmakta olup, anakart tamiri, sıvı teması gibi tamir süreci uzun işlemler için 2 - 5 iş günü tamir sürebilmektedir. Anlayışınız için teşekkürler
2.8k kez görüntülendi
Sony kategorisinde tarafından soruldu

Telefonumun Sony xperia Z3 Compact ekranın yarısı çalışmıyor, yani komutların bulunan alt kısmı çalışmiyor. Ekranın tümü ise, görünü olarak herzamki gibi normal. Bu konuda, tamiri hakkında öneriniz nedir?  

1 cevap

0 oy
tarafından cevaplandı
Merhaba Turgut bey,

Sony xperia z3 compact cep telefonunuzda yaşadığınız ekranın yarısının çalışmama sorunuyla ilgili olarak tamir hizmeti vermekteyiz. Yaşadığınız sorun ekran üzerinde mevcut olan dokunmatik paneli kaynaklı veya anakart üzerinde bulunan dokunmatik entegresi kaynaklı olabilmektedir. Konuyla ilgili olarak ücretsiz arıza tespiti sonrasında size arıza ve fiyat bilgisi iletebiliriz.

detaylı bilgi için 0(216) 364 4858 i arayabilirsiniz.

İlgili sorular

1 cevap 493 kez görüntülendi
1 cevap 325 kez görüntülendi
Galaxy S5 kategorisinde misafir tarafından soruldu
1 cevap 210 kez görüntülendi
Sony kategorisinde Turgut Camci tarafından soruldu
1 cevap 7.8k kez görüntülendi
0 cevap 428 kez görüntülendi
Galaxy S7 Edge kategorisinde Eray Balyemez tarafından soruldu

811 soru

592 cevap

309 yorum

224 kullanıcı

Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere cep telefonu ile ilgili sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
Teknik Destek için
0(216) 364 4858

Kategoriler

telefon tamiri ekran değişimi telefon tamiri ücretsiz arıza tespi/public/files/images/telefonumu-tamire-goturmem-gerekiyor-tamir-uyarisi.jpgti
...