Covid-19 Salgını nedeniyle 10:00 - 19:00 arası sizlere hizmet vermekteyiz. Ekran, Batarya, Şarj Soketi Kamera, Arka kapak ve Kasa değişimi gibi işlemler aygın gün içerisinde yapılmaya devam etmekte olup, anakart tamiri, sıvı teması gibi tamir süreci uzun işlemler için 2 - 5 iş günü tamir sürebilmektedir. Anlayışınız için teşekkürler #EvdeKal
270 kez görüntülendi
HTC kategorisinde tarafından soruldu
Htc 820 telefon kullanicisiyim telefonumun sag ekraninda acilma olustu garanti gecerli olur mu

1 cevap

0 oy
tarafından cevaplandı
Merhaba Elisa,

Htc Desire 820 cep telefonunuzda yaşadığınız ekran kalkması sizin tarafınızdan olmadığını düşünüyorsanız ve bu açılma noktasında herhangi bir darbe, krozyon vb hasar mevcut değilse garanti bu durumu karşılayacaktır. Nadirde olsa Htc Desire serisi ürünlerde ekran kalkması oluşabiliyor.

Daha öncesinde yetkili servis dışında cep telefonunuz herhangi bir servise gitmediyse garanti kapsamında müşteri memnuniyeti adına yardımcı olacaklardır.

İlgili sorular

1 cevap 249 kez görüntülendi
HTC kategorisinde Gokhan tarafından soruldu
1 cevap 2.2k kez görüntülendi
1 cevap 949 kez görüntülendi
1 cevap 549 kez görüntülendi

807 soru

592 cevap

308 yorum

223 kullanıcı

Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere cep telefonu ile ilgili sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
Teknik Destek için
0(216) 364 4858

Kategoriler

telefon tamiri ekran değişimi telefon tamiri ücretsiz arıza tespi/public/files/images/telefonumu-tamire-goturmem-gerekiyor-tamir-uyarisi.jpgti
...