Teknik servisimizde 10:00 - 20:00 arasında sizlere hizmet vermekteyiz. Ekran, Batarya, Şarj Soketi Kamera, Arka kapak ve Kasa değişimi gibi işlemler aygın gün içerisinde yapılmakta olup, anakart tamiri, sıvı teması gibi tamir süreci uzun işlemler için 2 - 5 iş günü tamir sürebilmektedir. Anlayışınız için teşekkürler
755 kez görüntülendi
HTC kategorisinde tarafından soruldu
HTC Desire-626G telefonumda ısınmadan meydana gelen sarı leke oluştu. Bunun donanımsal bir sorun olduğunu biliyorum, verdiğimde garanti kapsamında sayılır mı acaba? Ayrıca  telefonun ön kamerasının camı düştü. Aynı telefonu kullanan kardeşimde de aynı sorun yaşandı. Bundan kaynaklı telefonun kamerası hasar gördü. İlk düştüğünde geri takmıştık fakat sonra düştüğünü fark etmedik ve telefon cebimizdeyken camı da olmadığı için telefonun kamerası hasar görmüş. Çizikler var, ön kamerası düzgün çekmiyor. Bu da garanti kapsamında sayılır mı acaba? Teşekkürler şimdiden.

1 cevap

0 oy
tarafından cevaplandı
Merhaba,

Htc cep telefonunuzda ısınma sonrası meydana gelebilecek bir arıza çeşididir ekranda lekelerin oluşması fakat bu arızanın garantiye girmesi konusunda kesin bir bilgi ne yazık ki verememekteyiz. Bunun sebebi ise HTC firmasının sorunlu ürün kategorisine Desire 626G serisini ve ısınma sonrası ekran arızalarını kapsıyor mu bunu yetkili servis ile görüşmekte gerekmektedir.

Cam sorunuyla ilgili olarak iki farklı cihazı götürerek genelden kaynaklandığını bu sorunun net bir şekilde yetkili kişilere bildirerek konuyla ilgili hizmet alabilirsiniz.

İlgili sorular

1 cevap 2k kez görüntülendi
1 cevap 563 kez görüntülendi

815 soru

592 cevap

312 yorum

224 kullanıcı

Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere cep telefonu ile ilgili sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
Teknik Destek için
0(216) 364 4858

Kategoriler

telefon tamiri ekran değişimi telefon tamiri ücretsiz arıza tespi/public/files/images/telefonumu-tamire-goturmem-gerekiyor-tamir-uyarisi.jpgti
...