Teknik servisimizde 10:00 - 20:00 arasında sizlere hizmet vermekteyiz. Ekran, Batarya, Şarj Soketi Kamera, Arka kapak ve Kasa değişimi gibi işlemler aygın gün içerisinde yapılmakta olup, anakart tamiri, sıvı teması gibi tamir süreci uzun işlemler için 2 - 5 iş günü tamir sürebilmektedir. Anlayışınız için teşekkürler
527 kez görüntülendi
Galaxy S7 Edge kategorisinde tarafından soruldu
S7 edge marka telefonum su aldı telefon yeşil ekran verdi ara sıra kendine geliyor tamirini yapabiliyormusunuz ve sorun anakarttanmı yoksa ekrandanmıdır ?

1 cevap

0 oy
tarafından cevaplandı
Merhaba Ahmet bey,

Samsung galaxy s7 edge cep telefonunuzda yaşamış olduğunuz sıvı teması sonrası görüntünün yeşil olmasıyla alakalı olarak tamir hizmeti vermekteyiz. Görüntünün yeşil olmasıyla alakalı kesin bir arıza tespiti yapmak mümkün değil. Öncelikli olarak cep telefonunuzun içerisinde bulunan sıvının temizlenmesi gerekli sıvı teması sonrasında yapılacak testler doğrultusunda donanımsal bir arızanın oluşup oluşmadığı incelenebilecektir. Ücretsiz arıza tespiti sonrasında tarafınıza arıza ile ilgili olarak fiyat bilgisi iletilecektir.

Detaylı bilgi için teknik servis ekibimizle görüşmenizi öneririz 0(216) 364 4858

İlgili sorular

0 cevap 434 kez görüntülendi
Galaxy S7 Edge kategorisinde Eray Balyemez tarafından soruldu
1 cevap 4.4k kez görüntülendi
1 cevap 3.3k kez görüntülendi
Galaxy S7 Edge kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 cevap 966 kez görüntülendi
Galaxy S8 kategorisinde misafir tarafından soruldu
1 cevap 602 kez görüntülendi

811 soru

592 cevap

309 yorum

224 kullanıcı

Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere cep telefonu ile ilgili sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
Teknik Destek için
0(216) 364 4858

Kategoriler

telefon tamiri ekran değişimi telefon tamiri ücretsiz arıza tespi/public/files/images/telefonumu-tamire-goturmem-gerekiyor-tamir-uyarisi.jpgti
...