Teknik servisimizde 10:00 - 20:00 arasında sizlere hizmet vermekteyiz. Ekran, Batarya, Şarj Soketi Kamera, Arka kapak ve Kasa değişimi gibi işlemler aygın gün içerisinde yapılmakta olup, anakart tamiri, sıvı teması gibi tamir süreci uzun işlemler için 2 - 5 iş günü tamir sürebilmektedir. Anlayışınız için teşekkürler
641 kez görüntülendi
Galaxy S6 Edge kategorisinde tarafından soruldu
yurtdışından bana s6 edge geldi anakartı bozuldu tamir şansımız varmı

1 cevap

0 oy
tarafından cevaplandı
Merhaba,

Yurtdışından gelmiş olan Samsung galaxy s6 edge cep telefonunzun anakartını tamir edebiliyoruz. Şikayetleriniz doğrultusunda s6 edge anakartınız ile ilgili ücretsiz arıza tespiti sonrası fiyat verebilir ve onayınız doğrultusunda samsung cep telefonunuzun tamir işlemlerine başlayabiliriz.

S6 Edge cep telefonunuz ile ilgili yapılacak olan arıza tespiti sonrasında size fiyat ve süreç hakkında bilgi verilecektir.

İlgili sorular

0 cevap 358 kez görüntülendi
1 cevap 2.1k kez görüntülendi
Galaxy S6 Edge kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 cevap 368 kez görüntülendi
Galaxy S6 Edge kategorisinde Ertan Icel tarafından soruldu
0 cevap 377 kez görüntülendi
Galaxy S6 Edge kategorisinde Ertan Icel tarafından soruldu
1 cevap 425 kez görüntülendi

815 soru

592 cevap

312 yorum

224 kullanıcı

Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere cep telefonu ile ilgili sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
Teknik Destek için
0(216) 364 4858

Kategoriler

telefon tamiri ekran değişimi telefon tamiri ücretsiz arıza tespi/public/files/images/telefonumu-tamire-goturmem-gerekiyor-tamir-uyarisi.jpgti
...