Teknik servisimizde 10:00 - 20:00 arasında sizlere hizmet vermekteyiz. Ekran, Batarya, Şarj Soketi Kamera, Arka kapak ve Kasa değişimi gibi işlemler aygın gün içerisinde yapılmakta olup, anakart tamiri, sıvı teması gibi tamir süreci uzun işlemler için 2 - 5 iş günü tamir sürebilmektedir. Anlayışınız için teşekkürler
1.9k kez görüntülendi
tarafından soruldu
Merhaba,
S4 Mini cihazımda olası mmc arızasından kaynaklı açılmama sorunu var. Tamir maaliyeti ve teslim süresi yaklaşık olarak ne kadardır ?

1 cevap

0 oy
tarafından cevaplandı
Merhaba Erdal bey,

S4 mini cihazınızda Emmc arızası kaynaklı bir arıza olduğunu tespit edimesi konusu sonrası direkt olarak fiyat verememekteyiz. Sebebi ise tespit edilen arızanın çoğu zaman farklı parçalar kaynaklı olmasıdır. Konuyla ilgili olarak inceleme sonrası size fiyat bilgisi verebiliriz.

İlgili sorular

1 cevap 2.8k kez görüntülendi
misafir tarafından soruldu
1 cevap 533 kez görüntülendi
Galaxy S4 kategorisinde Uğur tarafından soruldu
1 cevap 446 kez görüntülendi
LG kategorisinde Alparslan tarafından soruldu
0 cevap 50 kez görüntülendi
0 cevap 368 kez görüntülendi

815 soru

592 cevap

312 yorum

224 kullanıcı

Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere cep telefonu ile ilgili sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
Teknik Destek için
0(216) 364 4858

Kategoriler

telefon tamiri ekran değişimi telefon tamiri ücretsiz arıza tespi/public/files/images/telefonumu-tamire-goturmem-gerekiyor-tamir-uyarisi.jpgti
...