Teknik servisimizde 10:00 - 20:00 arasında sizlere hizmet vermekteyiz. Ekran, Batarya, Şarj Soketi Kamera, Arka kapak ve Kasa değişimi gibi işlemler aygın gün içerisinde yapılmakta olup, anakart tamiri, sıvı teması gibi tamir süreci uzun işlemler için 2 - 5 iş günü tamir sürebilmektedir. Anlayışınız için teşekkürler
3.6k kez görüntülendi
tarafından soruldu
asus yetkili servisinde anakart arızası tespit edildi ve değişim için yüksek bir fiyat talep edildi. bu telefonun anakart değişimini yapabiliyor musunuz?

1 cevap

0 oy
tarafından cevaplandı
Merhaba Emrah bey,


Asus Zenfone 2 anakart değişim hizmeti ne yazık ki vermiyoruz. Bunun yerine anakart arızanızı onarabiliriz. Konuyla ilgili hangi şikayet ile yetkili servise gittiğinizi ve telefondaki sorunları yazarsanız onarım hakkında size detaylı bilgi verebiliriz.

Not : Türkiye'de bulunan yetkili servislerin sadece parça değişim yetkisi vardır. Anakart üzerinde entegre değişimi veya onarım yetkileri bulunmamaktadır.

815 soru

592 cevap

312 yorum

224 kullanıcı

Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere cep telefonu ile ilgili sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
Teknik Destek için
0(216) 364 4858

Kategoriler

telefon tamiri ekran değişimi telefon tamiri ücretsiz arıza tespi/public/files/images/telefonumu-tamire-goturmem-gerekiyor-tamir-uyarisi.jpgti
...