Teknik servisimizde 10:00 - 20:00 arasında sizlere hizmet vermekteyiz. Ekran, Batarya, Şarj Soketi Kamera, Arka kapak ve Kasa değişimi gibi işlemler aygın gün içerisinde yapılmakta olup, anakart tamiri, sıvı teması gibi tamir süreci uzun işlemler için 2 - 5 iş günü tamir sürebilmektedir. Anlayışınız için teşekkürler
364 kez görüntülendi
iphone 6 kategorisinde tarafından soruldu
İphone 6 kullanıyorum cihazımın şarjı çok çabuk bitiyordu batarya değişimi yaptırdım ama şuan çok geç şarj dolduruyor sonrasında 2 kez daha batarya değişimi yaptırdım ama bir türlü problem çözülmedi yetkili servise gittiğimde cihaz değişimi için çok saçma bir miktar istendi. Cihazımın tam olarak neyi vardır.

1 cevap

0 oy
tarafından cevaplandı

Merhaba Ahmet bey, iphone 6 cep telefonunuzun batarya değişimi sonrasında şikayetlerinizin devam etmesi konusunu detaylı incelemeler sonrasında size bildirebiliriz. Konuyla ilgili cep telefonunuzun arızasını tespit edebilmek için cep telefonunuzun ücretsiz arıza tespiti sonrasında size iphone'unuzun arızasını size bildirerek gerekli onarım işlemlerini gerçekleştirebiliriz. 

İlgili sorular

1 cevap 1.9k kez görüntülendi
1 cevap 374 kez görüntülendi
1 cevap 1.5k kez görüntülendi
iphone 6 kategorisinde misafir tarafından soruldu
1 cevap 715 kez görüntülendi

815 soru

592 cevap

310 yorum

224 kullanıcı

Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere cep telefonu ile ilgili sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
Teknik Destek için
0(216) 364 4858

Kategoriler

telefon tamiri ekran değişimi telefon tamiri ücretsiz arıza tespi/public/files/images/telefonumu-tamire-goturmem-gerekiyor-tamir-uyarisi.jpgti
...