Soru - Cevap sayfamızda cep telefonunuz ile ilgili aklınıza gelebilen tüm soruları sorun, uzmanlarımız sizin için cevaplasın. Daha hızlı destek alabilmek için 0(216) 364 48 58
96 kez görüntülendi
iphone 6 kategorisinde tarafından soruldu
İphone 6 kullanıyorum cihazımın şarjı çok çabuk bitiyordu batarya değişimi yaptırdım ama şuan çok geç şarj dolduruyor sonrasında 2 kez daha batarya değişimi yaptırdım ama bir türlü problem çözülmedi yetkili servise gittiğimde cihaz değişimi için çok saçma bir miktar istendi. Cihazımın tam olarak neyi vardır.

1 cevap

0 oy
tarafından cevaplandı

Merhaba Ahmet bey, iphone 6 cep telefonunuzun batarya değişimi sonrasında şikayetlerinizin devam etmesi konusunu detaylı incelemeler sonrasında size bildirebiliriz. Konuyla ilgili cep telefonunuzun arızasını tespit edebilmek için cep telefonunuzun ücretsiz arıza tespiti sonrasında size iphone'unuzun arızasını size bildirerek gerekli onarım işlemlerini gerçekleştirebiliriz. 

İlgili sorular

1 cevap 688 kez görüntülendi
1 cevap 76 kez görüntülendi
1 cevap 694 kez görüntülendi
iphone 6 kategorisinde misafir tarafından soruldu
1 cevap 327 kez görüntülendi

798 soru

588 cevap

298 yorum

165 kullanıcı

Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere cep telefonu ile ilgili sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
Teknik Destek için
0(216) 364 4858

Kategoriler

telefon tamiri ekran değişimi telefon tamiri ücretsiz arıza tespi/public/files/images/telefonumu-tamire-goturmem-gerekiyor-tamir-uyarisi.jpgti
...