Teknik servisimizde 10:00 - 20:00 arasında sizlere hizmet vermekteyiz. Ekran, Batarya, Şarj Soketi Kamera, Arka kapak ve Kasa değişimi gibi işlemler aygın gün içerisinde yapılmakta olup, anakart tamiri, sıvı teması gibi tamir süreci uzun işlemler için 2 - 5 iş günü tamir sürebilmektedir. Anlayışınız için teşekkürler
528 kez görüntülendi
tarafından soruldu
merhaba,
telefon arama yaptığım zaman ekranda görünen numara ,yani ekran,telefonu kulağıma götürdüğüm zaman kararıyor ve hiçbir müdahelede bulunamıyorum.Ancak karşı taraf aramayı sonlandırdığı zaman ekran tekrar görünüyor.Ne yapabilirim?

1 cevap

0 oy
tarafından cevaplandı
Merhaba,

Cep telefonunuzda konuşma sırasında ekran kararmasının sebebi ekranınızın üst kısmında bulunan Fotosör adı verilen konuşma esnasında ekrana dokunmamanızı sağlayan bir özelliktir. Fotosör telefona kulağınızı götürdüğünüzde devreye girer ve kulağınızdan çektiğinizde otomatikman devre dışı kalır.

Fotosör devreye giriyor fakat devreden çıkmıyor bu da fotosör arızasıyla alakalı. Konuyla ilgili cep telefonunuzun marka ve modelini verebilirseniz size telefonunuzda bulunan fotosör arızası ile ilgili fiyat bilgisi ve onarım süreci hakkında bilgi verebiliriz. Ekran kararmasıyla ilgili olarak detayları aktarabiliriz.

İlgili sorular

1 cevap 2k kez görüntülendi
Note 2 kategorisinde Gencay tarafından soruldu
0 cevap 294 kez görüntülendi
General Mobile kategorisinde cengiz tarafından soruldu
1 cevap 4.5k kez görüntülendi
0 cevap 165 kez görüntülendi
1 cevap 563 kez görüntülendi

811 soru

592 cevap

309 yorum

224 kullanıcı

Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere cep telefonu ile ilgili sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
Teknik Destek için
0(216) 364 4858

Kategoriler

telefon tamiri ekran değişimi telefon tamiri ücretsiz arıza tespi/public/files/images/telefonumu-tamire-goturmem-gerekiyor-tamir-uyarisi.jpgti
...