Soru - Cevap sayfamızda cep telefonunuz ile ilgili aklınıza gelebilen tüm soruları sorun, uzmanlarımız sizin için cevaplasın. Daha hızlı destek alabilmek için 0(216) 364 48 58
1.8k kez görüntülendi
Note 3 kategorisinde tarafından soruldu
Merhaba, Note 3 kullanıyorum telefonumun şarj yerinde temassızlık var şarj olması için uzun süre sabitlemeye çalışmam gerekiyor ve şarjı akşama kadar dayanmıyor soketi değiştirilse sorun çözülür mü?

1 cevap

0 oy
tarafından cevaplandı
Merhaba Hamit bey, Note 3 cihazınızın şarj soketinin değişmesi gerekiyor temassızlık sorunu ortadan kaldırmak için fakat şarj soketinin değişmesi gerekiyor cihazınızın bu işlemin ücreti 80TL'dir aynı gün içerisinde cihazınızı teslim alabilirsiniz.Şarjınızın çabuk bitme sorunu şarj soketinde bulunan temassızlık ile alakalı olabilir cihazınızda bu arıza kısa devreye sebep olabilir fakat bu arıza ile ilgili ücretsiz arıza tespiti sonrasında bu konuyla ilgili bilgi verebiliriz.
tarafından yorumlandı
bendede aynı sorun var
garantıya gırıyomu
tarafından yorumlandı
Merhaba,

Ne yazık ki şarj soketinde bulunan temassızlık sorunu garanti kapsamında onarılamıyor

İlgili sorular

1 cevap 67 kez görüntülendi
Note 3 kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 cevap 89 kez görüntülendi
Sony kategorisinde misafir tarafından soruldu

801 soru

589 cevap

308 yorum

186 kullanıcı

Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere cep telefonu ile ilgili sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
Teknik Destek için
0(216) 364 4858

Kategoriler

telefon tamiri ekran değişimi telefon tamiri ücretsiz arıza tespi/public/files/images/telefonumu-tamire-goturmem-gerekiyor-tamir-uyarisi.jpgti
...