Soru - Cevap sayfamızda cep telefonunuz ile ilgili aklınıza gelebilen tüm soruları sorun, uzmanlarımız sizin için cevaplasın. Daha hızlı destek alabilmek için 0(216) 364 48 58
1.5k kez görüntülendi
LG kategorisinde tarafından soruldu
Zorlayarak çalıştırabiliyorum bu şekilde de işime yaramıyor. Parmağımı üzerinde değişik şekillerde sürterek okuma yapabiliyorum. Servisle iletişim kurmak cumhurbaşkanına ulaşmaktan daha zor ayrıca bulunduğum yerde LG servisi bulunmuyor. Tamir edilebilir mi?

İkametim Gümüşhane Merkez.

1 cevap

0 oy
tarafından cevaplandı
Merhaba Mürşithan bey,

Lg v10 cep telefonunuzda yaşamış olduğunuz sorunla ilgili ilk olarak cihazınızda bulunan tanımlı tüm parmak izlerini siliniz daha sonrasında tekrar parmak izini ekranda bulunan yönergelere dikkat ederek ekleyin.

Parmak izi ekleme sırasında oluşan kaymalar sonucu parmak izi okuyucunun güçlükle çalıştığı sıkça görülüyor.

Bu işlem sonrasında cep telefonunuzda parmak izi okuyucu ile ilgili donanımsal bir arıza olup olmadığı açığa çıkacaktır.
tarafından yorumlandı
merhaba iyi geceler aynı şeyler benim telefonumda da oluyor
Zorlayarak çalıştırabiliyorum bu şekilde de işime yaramıyor. Parmağımı üzerinde değişik şekillerde sürterek okuma yapabiliyorum. ama artık hiç okumuyor ne yapmamiz gerekiyor.

İlgili sorular

0 cevap 239 kez görüntülendi
1 cevap 580 kez görüntülendi
0 cevap 264 kez görüntülendi
LG kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 cevap 73 kez görüntülendi
1 cevap 155 kez görüntülendi
LG kategorisinde Gizem TOSUN tarafından soruldu

794 soru

588 cevap

298 yorum

147 kullanıcı

Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere cep telefonu ile ilgili sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
Teknik Destek için
0(216) 364 4858

Kategoriler

telefon tamiri ekran değişimi telefon tamiri ücretsiz arıza tespi/public/files/images/telefonumu-tamire-goturmem-gerekiyor-tamir-uyarisi.jpgti
...