Teknik servisimizde 10:00 - 20:00 arasında sizlere hizmet vermekteyiz. Ekran, Batarya, Şarj Soketi Kamera, Arka kapak ve Kasa değişimi gibi işlemler aygın gün içerisinde yapılmakta olup, anakart tamiri, sıvı teması gibi tamir süreci uzun işlemler için 2 - 5 iş günü tamir sürebilmektedir. Anlayışınız için teşekkürler
2.5k kez görüntülendi
LG kategorisinde tarafından soruldu
Zorlayarak çalıştırabiliyorum bu şekilde de işime yaramıyor. Parmağımı üzerinde değişik şekillerde sürterek okuma yapabiliyorum. Servisle iletişim kurmak cumhurbaşkanına ulaşmaktan daha zor ayrıca bulunduğum yerde LG servisi bulunmuyor. Tamir edilebilir mi?

İkametim Gümüşhane Merkez.

1 cevap

0 oy
tarafından cevaplandı
Merhaba Mürşithan bey,

Lg v10 cep telefonunuzda yaşamış olduğunuz sorunla ilgili ilk olarak cihazınızda bulunan tanımlı tüm parmak izlerini siliniz daha sonrasında tekrar parmak izini ekranda bulunan yönergelere dikkat ederek ekleyin.

Parmak izi ekleme sırasında oluşan kaymalar sonucu parmak izi okuyucunun güçlükle çalıştığı sıkça görülüyor.

Bu işlem sonrasında cep telefonunuzda parmak izi okuyucu ile ilgili donanımsal bir arıza olup olmadığı açığa çıkacaktır.
tarafından yorumlandı
merhaba iyi geceler aynı şeyler benim telefonumda da oluyor
Zorlayarak çalıştırabiliyorum bu şekilde de işime yaramıyor. Parmağımı üzerinde değişik şekillerde sürterek okuma yapabiliyorum. ama artık hiç okumuyor ne yapmamiz gerekiyor.

İlgili sorular

0 cevap 240 kez görüntülendi
1 cevap 1.9k kez görüntülendi
0 cevap 849 kez görüntülendi
LG kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 cevap 327 kez görüntülendi
1 cevap 466 kez görüntülendi
LG kategorisinde Gizem TOSUN tarafından soruldu

812 soru

592 cevap

310 yorum

224 kullanıcı

Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere cep telefonu ile ilgili sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
Teknik Destek için
0(216) 364 4858

Kategoriler

telefon tamiri ekran değişimi telefon tamiri ücretsiz arıza tespi/public/files/images/telefonumu-tamire-goturmem-gerekiyor-tamir-uyarisi.jpgti
...