Sony Xperia z3 ekran değişim fiyatı

Sony Xperia z3 ekran değişim fiyatı

330TL

Sony xperia z3 ekran değişim fiyatı işçilik ücreti dâhil 330TL’dir. Xperia z3 ekran değişimi sonrası servisimiz tarafından cep telefonunuza 6 ay garanti verilmektedir. Z3 ekran değişimi sırasında Ekran, dokunmatik panel ve çerçeve ile birlikte değiştirilmektedir.  Xperia z3 ekran değişim süresi ise yaklaşık olarak 40 dakikadır. Sony ürünlerinden ekran değişimi sonrasında arka kapağın kasaya yapıştırıldıktan sonra beklenmesi gereken süre ise 25 dakikadır. Toplamda ekranınız ve arka kapağın yapıştırılma süresi ise 1 saattir. Eğer bu kadar süre bekleme imkânınız yok ise size ücretsiz olarak yedek bir cep telefonu verebiliriz. Cep telefonunuzu dilediğiniz zaman teslim alabilirsiniz.

Sony xperia z3 ekran değişimi sırasında verilerim sinilir mi?

Ekran değişimi sırasında herhangi bir veriniz silinmez. Veri güvenliği açısından cihazınızda mevcut bir şifre var ise bu şifre sizden talep edilmez. Dilerseniz cihaz teslimi sırasında testlerini sizinle beraber yapabiliriz dilerseniz istediğiniz doğrultusunda şifrenizi bizimle paylaşabilirsiniz.

 

Sony xperia z3 ekran değişimi ne kadar sürer?

Xperia z3 ekran değişimi yaklaşık olarak 40 dakika sürmektedir. Bu sürenin dışında ekstra olarak arka kapağın yapıştırılması sonrasında 25 dakika cihazın aşağıdaki görselde göründüğü şekilde beklemesi gerekmektedir. Ekran değişimi sürecine ek olarak teknik personellerimizin iş yoğunluğu bu süreye dâhil değildir. İş yoğunluğuna bağlı olarak 10 dakika ile 60 dakika arasında değişebilmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Taktığınız Xperia Z3 ekranı garantili mi?

Tabi ki takılacak olan Sony ekranı garantilidir.  Cep telefonunuza takılacak olan orijinal Sony Xperia z3 ekranı teknik servisimiz tarafından Kaptan bilgisayar elektronik güvencesi altında 6 ay garantilidir. Ekran değişimi sonrası alacağınız servis formu üzerinden veya web sitemiz üzerinden aktif olarak sony ekranınızın garantisini takip edebilirsiniz.

 

 

Ekran değişimi sonrasında telefonumun garantisi bozulur mu?

Ekran değişimi sonrasında cihazınızın garantisi mevcut ise ne yazık ki garanti kapsamı dışında kalacaktır. Sony yetkili servisleri haricinde yapılacak olan cihaz açılma işlemlerinde cep telefonunuz garanti kapsamı dışına çıkacaktır. Eğer cihazınızın garantisi mevcut ise bu işlemi yetkili servislerde garantisi bozulmaması için öneririz.

Sony yetkili servislerinde yapılacak olan ekran değişimiyle ilgili verecekleri fiyat cihazın garantisinin bozulmaması için daha pahalı olacaktır. Ekran değişim süreciyle alakalı olarak ise servis süreci yaklaşık 10 iş günüdür. Yetkili servislerin tercih edilmemesindeki en büyük sebeplerden birisi ise cihaz yetkili servise teslim edildiğinde veri güvenliği açısından cep telefonunuzu fabrika ayarlarına döndürerek cihazınızı sıfırlayacaklardır. İçerisinde bulunan tüm veriler silindiği için birçok kullanıcı bu durumdan şikâyetçi olduğu için yetkili servislere cep telefonlarını göndermek istemiyorlar.

 

Ekran değişimi sırasında hangi parçalar değiştiriliyor?

Sony xperia z3 cep telefonunuzun ekranı 3 katmandan oluşmaktadır. Bu üç katmanın içerisinde Ekran, dokunmatik ve ekran çerçevesinin yanı sıra yan çerçevenin tamamı ve şarj soketi, sim yuva ve hafıza kartı fitilleri bulunmaktadır.  Sony z3 ekran aksamları aşağıda bulunan görseldeki gibidir.

 

Sony ekran değişimine kaç ay garanti veriyorsunuz?

Cep telefonunuzda değiştirilecek olan sony xperia z3 ekranınıza 6 ay Kaptan Bilgisayar Elektronik güvencesi altında garanti vermekteyiz. Ceptelefonuservisi.com.tr bir Kaptan Bilgisayar Elektronik kuruluşudur. Garanti kapsamıyla ilgili detaylı bilgi için Garantili Kapsamına giren durumlar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Telefonumu size nasıl getirebilirim? (Adres Tarifi)

Firmamız İstanbul Anadolu yakasında Ataşehir Kayışdağı bölgesindedir. Toplu taşıma ve özel aracı ile gelecek kullanıcılar için oldukça kolay ulaşılabilecek bir güzergâhtadır. Detaylı adres tarifine aşağıda bulunan linklerden ulaşabilirsiniz.

Toplu taşıma ile gelecekler için adres tarifi -  Özel aracıyla gelecekler için adres tarifi

 

Kargo ile cep telefonumu gönderebilir miyim?

Tabi ki kargo ile cep telefonunuzu bize Türkiye’nin her yerinden gönderebilirsiniz.  Aras kargo ile anlaşmamız mevcut anlaşma kodumuz; Anlaşma Kodu olup tek taraflı ödeme sistemiyle çalışmaktayız.  Cep telefonunuzu ekran değişimi için bize gönderirken ödemeyi siz yaptığınızda işlem sonucunda cep telefonunuzun kargosunu biz karşılıyoruz. Aras kargo ile kargo gönderimi sırasında Kaptan Bilgisayar Elektronik adına gönderi yapmak istediğinizi söylediğinizde Türkiye’nin her yerinden daha ekonomik kargo gönderimi sağlayabilirsiniz.

 

Sony xperia z3 arka kapak değişim fiyatı

Sony cep telefonlarında sıkça yaşanan sorunlardan bir tanesi de arka kapağın kırılması ve yerinden çıkmasıdır. Dilerseniz  Sony xperia z3 arka kapak değişim fiyatı 60TL’dir. Arka kapak değişimi yaklaşık olarak yarım saat sürmektedir. 

Yorumlar