Galaxy s4 Ekran Değişim Fiyatı

Galaxy s4 Ekran Değişim Fiyatı

350TL

Galaxy S4 ekran değişimi 24 ay Kaptan Bilgisayar Elektronik LTD. ŞTİ. teknik servis garantimiz ile işçilik ücreti dâhil 300 TL’dir. Galaxy s4 ekran değişiminiz uzman Apple teknikerlerimiz tarafından TSE-HYB uluslararası standardında ESD(Elektro Statik Deşarj) tabanlı teknik servisimizde yapılmaktadır.

Galaxy s4 cep telefonunuzun ekran değişimi sırasında içerisinde bulunan bilgileriniz silinmez. Samsung Galaxy s4’ünüzün ekranının değişimi sonrasında dokunmatik hassasiyetinde, hızında, ekran parlaklığı ve görüntü kalitesinde hiçbir değişim yaşanmayacaktır. Ekran değişim süresi ise sadece 30 dakikadır.  

Galaxy S4 ekran değişiminde kullanılmakta olan ekran; dokunmatik panel, iç ekran, ön cam ve dış çerçeveden oluşmaktadır. 24 Ay Kaptan Bilgisayar Elektronik A. Ş. Tarafından garantilidir. Ekran değişimi sonrasında teknik servisimizde Ekranınız ile ilgili gerekli tüm testler yapılır. Bu testler; dokunmatik hassasiyeti, ölü piksel kontrolü, ekran renk değerleri, ahize ses kontrolü ve fotosör ile ilgili olarak gerekli tüm testler yapıldıktan sonra tarafınıza sunulur. Telefonunuzun teslimi sonrasında sizle birlikte teknik personelimiz gerekli tüm test aşamalarını tekrar gerçekleştirerek kontrolünüze sunulur. Ekran değişimi sonrasında Ücretsiz olarak cep telefonunuza 0.30mm kalınlıkta kırılmaz cam koruyucu hediye olarak takılacaktır.

Iso 9001 & 18001 belgeli, TSE-HYB uluslararası yeterlilik belgelerine sahip ve ESD tabanlı teknik servisimiz Türkiye geneli hizmet vermektedir.

Galaxy S4 Ekran Değişimi   

Galaxy S4 ekran değişim fiyatı 24 Ay Kaptan Bilgisayar Elektronik LTD. ŞTİ. Garantisi ile birlikte işçilik ücreti dâhil 350TL’dir. Ekran değişiminizi Samsung Galaxy cihazları konusunda uzman teknikerlerimiz tarafından ekranları değiştirilmektedir. Galaxy S4 ekran değişimi yaklaşık 30 dakika sürmektedir. Ekran değişimi sonrası uzman teknikerlerimiz tarafından gereken tüm testler yapılır. Ekran değişiminin temel sebebinin darbe olması dolayısı ile teknikerlerimiz genel bir kontrol testi yapılmaktadır. Bu test içerisinde şebeke kontrolü, mikrofon, ahize, şarj soketi, ses açma kapama tuşu, home ve hold buton testi gibi birçok testin tamamlanması sonrasında cihazınız size teslim edilir. Ekran değişimi sonrasında sizden telefonunuzu bir süreliğine test etmeniz istenir ve test sonrasında dilerseniz ekranı iade edebilirsiniz.

Ekran değişimi sonrasında verilerim silinir mi?

Galaxy s4 ekran değişimi sonrasında cep telefonunuzda bulunan uygulamalarınız ve hiçbir veriniz silinmez. Ekran sadece görüntü kaynaklı bir çıkış aracı olduğundan dolayı verilerinizde hiçbir kaybolma veya değişiklik olmayacaktır.

Galaxy S4 ekran değişimi kaç dakika sürer

Galaxy S4’ünüzün ekran değişimi yaklaşık olarak 30 dakika sürmektedir. Bu süreye iş yoğunluğu ve ekran değişimi sonrası kontrol testleri dâhildir. Siz çayınızı içerken teknik personellerimiz en kısa sürede işlemlerinizi tamamlayacaklardır.

Yorumlar