Covid-19 Salgını nedeniyle 10:00 - 19:00 arası sizlere hizmet vermekteyiz. Ekran, Batarya, Şarj Soketi Kamera, Arka kapak ve Kasa değişimi gibi işlemler aygın gün içerisinde yapılmaya devam etmekte olup, anakart tamiri, sıvı teması gibi tamir süreci uzun işlemler için 2 - 5 iş günü tamir sürebilmektedir. Anlayışınız için teşekkürler #EvdeKal
70 kez görüntülendi
tarafından soruldu
Covid-19 pandemisi boyunca hizmet vermeye devam ediyoruz. Corona virüsü sebebiyle Haftaiçi ve Cumartesi günleri 10:00 - 19:00 arası teknik servisimizde cep telefonu ve tablet tamir hizmeti vermeye devam ediyoruz.

Ataşehir bölgesinde hizmet vermekte olan firmamız telefon tamiri konusunda ekran, batarya, şarj soketi ve kamera değişim hizmetlerini aynı gün içerisinde yaparak sizleri bekletmeden aynı gün teslim ediyoruz.

Virüs döneminde açık cep telefonu servislerinin az olması sebebiyle yaşadığımız yoğunluk sebebiyle parça değişim süreleri farklılık gösterebilmekte bu nedenle anakart tamiri, sıvı teması, wifi çalışmama, şebeke arızaları gibi sorunlarda tamir sürelerimiz 2 - 5 iş günü arasında yapılmakta olup, sizlere elimizden gelen en hızlı sürede telefon tamir hizmeti vermeye Hafta içi ve Cumartesi günleri devam ediyoruz.

Corona Virüs Süresince Açık telefon tamircisi

Ceptelefonuservisi.com.tr bir Kaptan Bilgisayar Elektronik kuruluşudur.

Adres : Kayışdağı mah. Akyazı Cad. No.31, 34755 Ataşehir/ISTANBUL

1 cevap

0 oy
tarafından cevaplandı

Bizlere Covid-19 süresi boyunca mesai saati gözetmeksizin info@ceptelefonuservisi.com.tr üzerinden mail yoluyla ulaşarak yaşadığınız sorunlarla ilgili teknik destek alabilirsiniz. Sosyal mesafenizi koruduğunuz,  gerekmedikçe dışarıya çıkmadığınız için çalışma ekibimiz sizlere teşekkürlerini sunuyor.

İlgili sorular

806 soru

592 cevap

308 yorum

221 kullanıcı

Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere cep telefonu ile ilgili sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
Teknik Destek için
0(216) 364 4858

Kategoriler

telefon tamiri ekran değişimi telefon tamiri ücretsiz arıza tespi/public/files/images/telefonumu-tamire-goturmem-gerekiyor-tamir-uyarisi.jpgti
...