Covid-19 Salgını nedeniyle 10:00 - 19:00 arası sizlere hizmet vermekteyiz. Ekran, Batarya, Şarj Soketi Kamera, Arka kapak ve Kasa değişimi gibi işlemler aygın gün içerisinde yapılmaya devam etmekte olup, anakart tamiri, sıvı teması gibi tamir süreci uzun işlemler için 2 - 5 iş günü tamir sürebilmektedir. Anlayışınız için teşekkürler #EvdeKal
581 kez görüntülendi
tarafından soruldu

1 cevap

0 oy
tarafından cevaplandı
Merhaba Yağmur hanım,

Sony xperia e5 anakart arızalı tamir edilebilmektedir. Öncelikli olarak bu arızanın neden sonra oluştuğunu öğrenmek cihaza yapılacak müdahale/müdahalelerin daha doğru yapılmasını sağlayacaktır.

Düşme, Darbe veya anakart sıvı teması gibi bir durumla karşılaşmış mıydınız arıza öncesinde son 1/2 ay içerisinde? Bunlarla ilgili bizlerle bilgi paylaşabilirseniz sizlere yardımcı olmaya çalışabiliriz.

İlgili sorular

0 cevap 160 kez görüntülendi
1 cevap 786 kez görüntülendi
0 cevap 89 kez görüntülendi
Sony kategorisinde misafir tarafından soruldu

807 soru

592 cevap

308 yorum

223 kullanıcı

Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere cep telefonu ile ilgili sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
Teknik Destek için
0(216) 364 4858

Kategoriler

telefon tamiri ekran değişimi telefon tamiri ücretsiz arıza tespi/public/files/images/telefonumu-tamire-goturmem-gerekiyor-tamir-uyarisi.jpgti
...