Covid-19 Salgını nedeniyle 10:00 - 19:00 arası sizlere hizmet vermekteyiz. Ekran, Batarya, Şarj Soketi Kamera, Arka kapak ve Kasa değişimi gibi işlemler aygın gün içerisinde yapılmaya devam etmekte olup, anakart tamiri, sıvı teması gibi tamir süreci uzun işlemler için 2 - 5 iş günü tamir sürebilmektedir. Anlayışınız için teşekkürler #EvdeKal
320 kez görüntülendi
iPhone x kategorisinde tarafından soruldu
Macbook pro kullanıyorum ve bugün macbook'un üzerine çay döküldü ve bilgisayarı hemen kapattım fakat bir bardak dolusu çay klavye üzerine döküldü ve cihaz dondu.

Macbook pro mid 2016 kullanıyorum ve cihazın garantisi bitti. Sıvı temizliği yapabilir misiniz? Bilgisayarım ne kadara tamir olur? Ataşehir'de macbook tamir servisi konusunda önerebileceğiniz bir firma var mı?

1 cevap

0 oy
tarafından cevaplandı

Merhaba Sinem hanım,

Macbook pro bilgisayarınızda yaşadığınız sıvı teması konusunda geçmiş olsun. Öncelikle bilgisayarınızı şarja takmayın ve kesinlikle açmayı denemeyin. En kısa süre içerisinde bir servise götürülmeli ve öncelikli olarak bataryanın bağlantısı kesilmelidir. 

Batarya bağlantısı kesilmediği sürece macbook pro bilgisayarınızın içerisinde elektrik akımı dolaşacaktır ve bu durum anakartınıza ve macbook bileşenlerine zarar verecektir. Ataşehir'de macbook tamiri konusunda güvenililir bir firma mı arıyorsunuz?

Konuyla ilgili Ataşehir macbook tamir servisi  sayfasını inceleyebilirsiniz. Macbook tamiri konusunda Ataşehir'de 1999 yılından bu yana tamir ve servis hizmeti vermektedirler. 

tarafından yorumlandı
MacBook kullanıcısıyım yaklaşık bir yıldır bilgisayarımı amerikadan getirdim fakat kedim bilgisayarımı çanta içerisindeyken yere düşürmüş. Bu sabah Apple yetkili servisine götürdüğümde bana 4500₺ tamir fiyatı verdiler ve bu fiyat bana çok pahalı geldi sizce yaptırmalı mıyım?

Arızanın anakartta olduğunu belirttiler. Macbook anakart tamiriyle ilgili makalelerinizi okudum fakat düşme sonucu oluşan anakart arızasıyla ilgili bir detay göremedim. Macbook servisi hizmeti veren ayrı bir işletmeniz mi var yoksa aynı firma bünyesinde mi tamir hizmeti veriyorsunuz?

Yanıtınızı bekliyorum teşekkürler. Sağlıcakla kalın

İlgili sorular

1 cevap 556 kez görüntülendi
3 cevap 405 kez görüntülendi
3 cevap 2.7k kez görüntülendi
0 cevap 216 kez görüntülendi
iPhone x kategorisinde levent tarafından soruldu

807 soru

592 cevap

308 yorum

223 kullanıcı

Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere cep telefonu ile ilgili sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
Teknik Destek için
0(216) 364 4858

Kategoriler

telefon tamiri ekran değişimi telefon tamiri ücretsiz arıza tespi/public/files/images/telefonumu-tamire-goturmem-gerekiyor-tamir-uyarisi.jpgti
...