Soru - Cevap sayfamızda cep telefonunuz ile ilgili aklınıza gelebilen tüm soruları sorun, uzmanlarımız sizin için cevaplasın. Daha hızlı destek alabilmek için 0(216) 364 48 58
15 kez görüntülendi
iPhone x kategorisinde tarafından soruldu
Macbook pro kullanıyorum ve bugün macbook'un üzerine çay döküldü ve bilgisayarı hemen kapattım fakat bir bardak dolusu çay klavye üzerine döküldü ve cihaz dondu.

Macbook pro mid 2016 kullanıyorum ve cihazın garantisi bitti. Sıvı temizliği yapabilir misiniz? Bilgisayarım ne kadara tamir olur? Ataşehir'de macbook tamir servisi konusunda önerebileceğiniz bir firma var mı?

1 cevap

0 oy
tarafından cevaplandı

Merhaba Sinem hanım,

Macbook pro bilgisayarınızda yaşadığınız sıvı teması konusunda geçmiş olsun. Öncelikle bilgisayarınızı şarja takmayın ve kesinlikle açmayı denemeyin. En kısa süre içerisinde bir servise götürülmeli ve öncelikli olarak bataryanın bağlantısı kesilmelidir. 

Batarya bağlantısı kesilmediği sürece macbook pro bilgisayarınızın içerisinde elektrik akımı dolaşacaktır ve bu durum anakartınıza ve macbook bileşenlerine zarar verecektir. Ataşehir'de macbook tamiri konusunda güvenililir bir firma mı arıyorsunuz?

Konuyla ilgili Ataşehir macbook tamir servisi  sayfasını inceleyebilirsiniz. Macbook tamiri konusunda Ataşehir'de 1999 yılından bu yana tamir ve servis hizmeti vermektedirler. 

İlgili sorular

1 cevap 66 kez görüntülendi
iPhone x kategorisinde Batuhan tarafından soruldu
3 cevap 72 kez görüntülendi
3 cevap 1.7k kez görüntülendi

777 soru

525 cevap

285 yorum

110 kullanıcı

Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere cep telefonu ile ilgili sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
Teknik Destek için
0(216) 364 4858

Kategoriler

telefon tamiri ekran değişimi telefon tamiri ücretsiz arıza tespi/public/files/images/telefonumu-tamire-goturmem-gerekiyor-tamir-uyarisi.jpgti
...