Covid-19 Salgını nedeniyle 10:00 - 19:00 arası sizlere hizmet vermekteyiz. Ekran, Batarya, Şarj Soketi Kamera, Arka kapak ve Kasa değişimi gibi işlemler aygın gün içerisinde yapılmaya devam etmekte olup, anakart tamiri, sıvı teması gibi tamir süreci uzun işlemler için 2 - 5 iş günü tamir sürebilmektedir. Anlayışınız için teşekkürler #EvdeKal
3.7k kez görüntülendi
tarafından soruldu
Sony Xperia Z5 telefonum hattı görüyor ama geç algılıyor ve hiç çekmiyor. Problem ne olabilir.

1 cevap

0 oy
tarafından cevaplandı
Merhaba Emre bey,

Sony xperia z5 cep telefonunuzda yaşadığınız şebeke çekmeme sorunuyla ilgili olarak anakart tamir hizmeti vermekteyiz.

Sony cep telefonunuz taktığınız sim kartı görüyor ve şebeke çekmiyor ise bu sorun anakart veya yazılım kaynaklıdır. Anakartınız üzerinde şebeke anteni, sim yuvası, entegre ve irili ufaklı dirençlerle alakalı olabilir.

Sony cep telefonlarında şebeke çekmeme sorunu her ne kadar kronik bir arıza olsa da sorunlu parça farklılıklar göstermektedir. Bu nedenle doğrudan fiyat vermek ne yazık ki mümkün değildir. Sony z5 cep telefonunuzda çıkan şebeke sorunu darbe, orijinal olmayan şarj aleti veya batarya kaynaklı sorunlardan oluşabilecekken durduk yere de oluşabilir. Sony Xperia serisinde neredeyse her cihazda kronik olan bu arıza Sony tarafından kabullenilen donanımsal bir arızadır.

Sony xperia telefon çekmeme sorunuyla ilgili detaylı bilgi almak için 0(216) 364 4858 'i arayarak uzman sony telefon teknik ekibimizden destek alabilirsiniz.

İlgili sorular

1 cevap 3.9k kez görüntülendi
1 cevap 524 kez görüntülendi
0 cevap 140 kez görüntülendi
Sony kategorisinde Sebahat tarafından soruldu

807 soru

592 cevap

308 yorum

223 kullanıcı

Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere cep telefonu ile ilgili sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
Teknik Destek için
0(216) 364 4858

Kategoriler

telefon tamiri ekran değişimi telefon tamiri ücretsiz arıza tespi/public/files/images/telefonumu-tamire-goturmem-gerekiyor-tamir-uyarisi.jpgti
...