Covid-19 Salgını nedeniyle 10:00 - 19:00 arası sizlere hizmet vermekteyiz. Ekran, Batarya, Şarj Soketi Kamera, Arka kapak ve Kasa değişimi gibi işlemler aygın gün içerisinde yapılmaya devam etmekte olup, anakart tamiri, sıvı teması gibi tamir süreci uzun işlemler için 2 - 5 iş günü tamir sürebilmektedir. Anlayışınız için teşekkürler #EvdeKal
327 kez görüntülendi
iphone 6 Plus kategorisinde tarafından soruldu
Telefon yere fırlatılmıştır kasa yamuldu board kırılmış dendi ve ekran paramparça ortalama bir fiyat söyleyebilir misiniz ?

1 cevap

0 oy
tarafından cevaplandı
Merhaba Yasir bey,

İphone 6 plus cep telefonunuzda oluşan ekran kırılma ve anakart arızası ile tamir hizmeti vermekteyiz. Ekran değişimi dışında anakart üzerinde oluşan fırlatma sonrası yamulma ve sonrasında oluşan arızalarla ilgili olarak net bir şey söyleyebilmek ne yazık ki mümkün değildir.

Anakart yapısı gereği darbeler konusunda dayanıklı olsa dahi fırlatma, baskı ve sert düşmelerden etkilenmektedir. Darbe sonucu anakart üzerinde oluşan hasarla ilgili ücretsiz arıza tespiti sonrasında size iphone 6 plus anakart tamiriyle ilgili detaylı bilgi iletebiliriz.

İphone 6 plus anakart arızası tamiriyle ilgili detaylı bilgi için 0(216) 364 4858 'i arayabilirsiniz.

İlgili sorular

807 soru

592 cevap

308 yorum

223 kullanıcı

Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere cep telefonu ile ilgili sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
Teknik Destek için
0(216) 364 4858

Kategoriler

telefon tamiri ekran değişimi telefon tamiri ücretsiz arıza tespi/public/files/images/telefonumu-tamire-goturmem-gerekiyor-tamir-uyarisi.jpgti
...