Soru - Cevap sayfamızda cep telefonunuz ile ilgili aklınıza gelebilen tüm soruları sorun, uzmanlarımız sizin için cevaplasın. Daha hızlı destek alabilmek için 0(216) 364 48 58
17 kez görüntülendi
tarafından soruldu
Hepinize selamlar, iyi çalışmalar.. ben binlerce microsoft'un bazı nokia modellerine windows desteğini çekmesinden ötürü nokiazede olan kullanıcılardan sadece birtanesiyim ve lumia 1020 kullanmaktayım (32GB).. yurtdışı kaynaklı bazı videolarda nokia modellerine windows10 işletim sisteminin yüklenebildiğini görüyoruz.. bu konuda maalesef teknik bilgi ve tecrübemiz sıfır.. bu konuda bizim gibi mağdur kullanıcılara yardımcı olabilecek kimse yokmu?

şimdiden teşekkürler..

1 cevap

0 oy
tarafından cevaplandı
Merhaba Gürkan bey,

Yaşadığınız mağduriyetle ilgili olarak Youtube üzerinde model bilgilerini girerek güncel yazılım videolarının anlatımlarını bulabilirsiniz. Konuyla ilgili olarak firmamızın Nokia ürünlerine herhangi bir teknik desteği mevcut değildir. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

İlgili sorular

0 cevap 15 kez görüntülendi
iPhone 8 plus kategorisinde misafir tarafından soruldu
1 cevap 51 kez görüntülendi
HTC kategorisinde misafir tarafından soruldu
1 cevap 62 kez görüntülendi
1 cevap 53 kez görüntülendi
1 cevap 26 kez görüntülendi

774 soru

524 cevap

285 yorum

102 kullanıcı

Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere cep telefonu ile ilgili sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
Teknik Destek için
0(216) 364 4858

Kategoriler

telefon tamiri ekran değişimi telefon tamiri ücretsiz arıza tespi/public/files/images/telefonumu-tamire-goturmem-gerekiyor-tamir-uyarisi.jpgti
...