Soru - Cevap sayfamızda cep telefonunuz ile ilgili aklınıza gelebilen tüm soruları sorun, uzmanlarımız sizin için cevaplasın. Daha hızlı destek alabilmek için 0(216) 364 48 58
352 kez görüntülendi
tarafından soruldu
Telefon düşme darbe sonucu değil. Sarji bitti kapandi ve açılmıyor. Sarjdayken kırmızı ışığı yanıp sönüyor. Htcye gönderdik anakart değişimi olmalı dediler. Fiyatı kabul etmedik. Tamirini yapıyor musunuz?

1 cevap

0 oy
tarafından cevaplandı
Merhaba Esra hanım,

htc desire 820 cep telefonunuzda yaşadığınız bu arıza birçok müşterimiz yaşamaktadır. Bu tip durumlarda htc cep telefonunuzda yaşadığınız sorun başta batarya kaynaklı olmaktadır. Bir diğer temel arıza noktasıysa anakartınız üzerinde bulunan power ve şarj entegresidir. Yaşadığınız bu sorunun tespitiyle ilgili olarak batarya şokladıktan sonra tespit edip gerekli fiyat ve onarım bilgisini verebiliriz.

 Htc cep telefonunuzda yaşadığınız arızalarla ilgili detaylı bilgi için 0(216) 364 4858

787 soru

577 cevap

295 yorum

120 kullanıcı

Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere cep telefonu ile ilgili sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
Teknik Destek için
0(216) 364 4858

Kategoriler

telefon tamiri ekran değişimi telefon tamiri ücretsiz arıza tespi/public/files/images/telefonumu-tamire-goturmem-gerekiyor-tamir-uyarisi.jpgti
...