Teknik servisimizde 10:00 - 20:00 arasında sizlere hizmet vermekteyiz. Ekran, Batarya, Şarj Soketi Kamera, Arka kapak ve Kasa değişimi gibi işlemler aygın gün içerisinde yapılmakta olup, anakart tamiri, sıvı teması gibi tamir süreci uzun işlemler için 2 - 5 iş günü tamir sürebilmektedir. Anlayışınız için teşekkürler
2k kez görüntülendi
Note 4 kategorisinde tarafından soruldu
Telefonum kendi kendine acilip kapaniyor ve isiniyor sorun anakarttaymıs sizde bulunuyor mu anakart kac tl ye yaparsiniz?

1 cevap

0 oy
tarafından cevaplandı
Merhaba İslam bey, Samsung galaxy note edge cep telefonunuzun arızalanan anakartı için telefon anakart tamiri hizmeti vermekteyiz. Samsung note Edge cep telefonunuzun anakartında oluşan arızalarla ilgili olarak anakartınızda oluşan ısı bölgesinin tespiti ve ısının nedeniyle ilgili işlemlerle ilgili olarak ücretsiz arıza tespiti sonrasında size detaylı arıza bilgisi ve onarım fiyatı iletilir.

Samsung galaxy note edge cep telefonunuzda yaşadığınız sorunlarla ilgili detaylı bilgi için 0(216) 364 4858 i arayabilirsiniz.

İlgili sorular

0 cevap 296 kez görüntülendi
Note 4 kategorisinde Danqerboy tarafından soruldu
0 cevap 844 kez görüntülendi
1 cevap 425 kez görüntülendi
Note 4 kategorisinde misafir tarafından soruldu
1 cevap 576 kez görüntülendi

815 soru

592 cevap

312 yorum

224 kullanıcı

Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere cep telefonu ile ilgili sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
Teknik Destek için
0(216) 364 4858

Kategoriler

telefon tamiri ekran değişimi telefon tamiri ücretsiz arıza tespi/public/files/images/telefonumu-tamire-goturmem-gerekiyor-tamir-uyarisi.jpgti
...