Teknik servisimizde 10:00 - 20:00 arasında sizlere hizmet vermekteyiz. Ekran, Batarya, Şarj Soketi Kamera, Arka kapak ve Kasa değişimi gibi işlemler aygın gün içerisinde yapılmakta olup, anakart tamiri, sıvı teması gibi tamir süreci uzun işlemler için 2 - 5 iş günü tamir sürebilmektedir. Anlayışınız için teşekkürler
180 kez görüntülendi
tarafından soruldu
Benim telefonum samsung galaxy j5.  Gecen yil suya dustu ve ana kartın gittigini soylediler. Telefonumda ses var görüntü yok, sizce neyapmaliyim?

1 cevap

0 oy
tarafından cevaplandı
Merhaba Tuğba hanım,

Samsung galaxy j5 cep telefonunuzda yaşadığınız sıvı teması sonrası anakart yanma sorunuyla ilgili olarak tamir hizmeti vermekteyiz. Öncelikle cep telefonunuzda yaşanan sıvı teması sonrasında telefon içerisinde giren sıvının tamamının temizlenmesi ve bu temizlenen sıvı sonrası anakart başta olmak üzere tüm parçaların test edilmesi gerekmektedir.

Samsung galaxy j5 cep telefonunuzda oluşan arıza/arızaların tespiti ücretsiz olarak tarafımızdan yapıldıktan sonra size iletilecek fiyat bilgisi sonrası onaylamanız takdirinde işlemlere başlanacaktır.

Detaylı bilgi almak için teknik servis ekibimizle ücretsiz görüşebilirsiniz 0(216) 364 4858

İlgili sorular

1 cevap 788 kez görüntülendi
iphone 6s plus kategorisinde misafir tarafından soruldu
1 cevap 1.2k kez görüntülendi
Galaxy S5 kategorisinde misafir tarafından soruldu

811 soru

592 cevap

309 yorum

224 kullanıcı

Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere cep telefonu ile ilgili sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
Teknik Destek için
0(216) 364 4858

Kategoriler

telefon tamiri ekran değişimi telefon tamiri ücretsiz arıza tespi/public/files/images/telefonumu-tamire-goturmem-gerekiyor-tamir-uyarisi.jpgti
...