Teknik servisimizde 10:00 - 20:00 arasında sizlere hizmet vermekteyiz. Ekran, Batarya, Şarj Soketi Kamera, Arka kapak ve Kasa değişimi gibi işlemler aygın gün içerisinde yapılmakta olup, anakart tamiri, sıvı teması gibi tamir süreci uzun işlemler için 2 - 5 iş günü tamir sürebilmektedir. Anlayışınız için teşekkürler
424 kez görüntülendi
tarafından soruldu
Elimde çin malı Leeco Le2 var.Kısa süre önce kapandı ve tekrar açılmadı.Şuanda sadece şarja takınca kırmızı şarj ışığı yanıyor.Başka hiç bir şekilde tepki yok.Bu marka ile ilgili hizmetiniz var mı?Varsa ortalama ne kadara tamir edilir?

1 cevap

0 oy
tarafından cevaplandı
Merhaba,

Elimizde leeco le2 cep telefonunuza ait bir yedek parça bulunmamaktadır. Konuyla ilgili olarak çin menşeili ve Türkiye pazarında yaygınlığı bulunmayan bu ürüne tamir hizmeti vermemekteyiz.

811 soru

592 cevap

309 yorum

224 kullanıcı

Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere cep telefonu ile ilgili sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
Teknik Destek için
0(216) 364 4858

Kategoriler

telefon tamiri ekran değişimi telefon tamiri ücretsiz arıza tespi/public/files/images/telefonumu-tamire-goturmem-gerekiyor-tamir-uyarisi.jpgti
...