Covid-19 Salgını nedeniyle 10:00 - 19:00 arası sizlere hizmet vermekteyiz. Ekran, Batarya, Şarj Soketi Kamera, Arka kapak ve Kasa değişimi gibi işlemler aygın gün içerisinde yapılmaya devam etmekte olup, anakart tamiri, sıvı teması gibi tamir süreci uzun işlemler için 2 - 5 iş günü tamir sürebilmektedir. Anlayışınız için teşekkürler #EvdeKal
984 kez görüntülendi
Note 4 kategorisinde tarafından soruldu
Merhaba, elimde iki adet Note 4 N910F anakart ve her ikisininde Emmc Chip arızalı, emmc değişimi yapıyormusunuz eğer yapıyorsanız sadece anakartı yollasam olur mu? Anakartlar cihaza takılı değiller kısaca komple cihaz yok elimde cihaza başka anakart taktığım için bu anakartlar boşta kaldı bu arada kartların arızası kesinlikle emmc başka arızası yok, sadece emmc değişim ücretiniz nedir?

1 cevap

0 oy
tarafından cevaplandı
Merhaba,

MMC değişim işlemini 01.08.2017 tarihinde ceptelefonuservisi.com.tr işletmesi olarak bırakmış bulunuyoruz. Gerek parçaların temini gerekse de MMC değişimi sonrasında aynı sorunların bir süre sonra ortaya çıkmasına bağlı olarak oluşan müşteri memnuniyetsizliğini ortadan kaldırmak adına MMC değişim hizmetini vermemekteyiz. Anlayışınız için teşekkür eder iyi günler dileriz.

İlgili sorular

0 cevap 247 kez görüntülendi
Note 4 kategorisinde beratcan şancı tarafından soruldu
1 cevap 445 kez görüntülendi
1 cevap 573 kez görüntülendi
Note 4 kategorisinde zafertfb tarafından soruldu
1 cevap 3.3k kez görüntülendi
Note 4 kategorisinde MURAT tarafından soruldu
1 cevap 327 kez görüntülendi
Note 4 kategorisinde misafir tarafından soruldu

807 soru

592 cevap

308 yorum

223 kullanıcı

Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere cep telefonu ile ilgili sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
Teknik Destek için
0(216) 364 4858

Kategoriler

telefon tamiri ekran değişimi telefon tamiri ücretsiz arıza tespi/public/files/images/telefonumu-tamire-goturmem-gerekiyor-tamir-uyarisi.jpgti
...