Soru - Cevap sayfamızda cep telefonunuz ile ilgili aklınıza gelebilen tüm soruları sorun, uzmanlarımız sizin için cevaplasın. Daha hızlı destek alabilmek için 0(216) 364 48 58
111 kez görüntülendi
General Mobile kategorisinde tarafından soruldu
Telefonumda sıvı teması olmuştu. 2-3 gün pirinçte beklettikten sonra telefonu 1 yıl sorunsuz bir şekilde kullandım. Sonrasında telefon aniden kapandı ve bir daha açılmadı. Servisine gönderdim garantisi vardı komple sıvılı deyip gönderdiler bu arada kasa hoperlör vs çatlatıp göndermişler. Kendim içini açtım epey oksit vardı kasada ve ekranda. Ekran flex kablosu da kopuktu. Komple kasa ve ekran alıp telefona taktım ancak yine açılmadı. Acaba sorunu anakart ile alakalı mıdır? Tahminen sorunu ne ile alakalıdır?

1 cevap

0 oy
tarafından cevaplandı
Merhaba Erdinç bey,

General mobile discovery 2 cep telefonunuzda yaşadığınız sıvı teması üzerinden yaklaşık bir yıl geçmesinden dolayı anakart üzerinde zamanla oluşacak oksit ve çürümeler mevcuttur. Konuyla alakalı olarak anakart üzerinde meydana gelen bu hasar konusunda onarım hizmeti vermemekteyiz.

Uzun vadede cihazda oluşacak hasarlar sonrası yapılacak her müdahale daha çok bölgeye hasar vereceğinden dolayı 1 yıl önce suya düşen general mobile discovery 2 sıvı teması konusunda tamir hizmeti verememekteyiz.

İlgili sorular

0 cevap 42 kez görüntülendi
General Mobile kategorisinde süleyman songür tarafından soruldu
1 cevap 1.7k kez görüntülendi
General Mobile kategorisinde Fahrettin ÖZTÜRK tarafından soruldu
1 cevap 297 kez görüntülendi
General Mobile kategorisinde Süleyman Çetin tarafından soruldu
1 cevap 320 kez görüntülendi
1 cevap 68 kez görüntülendi

784 soru

576 cevap

292 yorum

113 kullanıcı

Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere cep telefonu ile ilgili sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
Teknik Destek için
0(216) 364 4858

Kategoriler

telefon tamiri ekran değişimi telefon tamiri ücretsiz arıza tespi/public/files/images/telefonumu-tamire-goturmem-gerekiyor-tamir-uyarisi.jpgti
...