Soru - Cevap sayfamızda cep telefonunuz ile ilgili aklınıza gelebilen tüm soruları sorun, uzmanlarımız sizin için cevaplasın. Daha hızlı destek alabilmek için 0(216) 364 48 58
2.6k kez görüntülendi
Galaxy S5 kategorisinde tarafından soruldu
Cep telefonumu şarja taktığımda kabloyu oynatmadan şarj almıyor. Şarj alması için telefonun alt kısmıyla baya oynuyorum nasıl değiştirebilirsiniz? Cep telefonum samsung galaxy s5, şarj yeri temassızlığı neden dolayı olmuştur ve ne kadar sürede tamiri olur?

1 cevap

0 oy
tarafından cevaplandı
Merhaba Seher hanım,

Samsung galaxy s5 cep telefonunuzda yaşadığınız şarj temassızlık sorunuyla alakalı hizmet vermekteyiz. Şarj temassızlık yapma sorunu cep telefonunuzun şarjdayken kullanılması, şarja takılı kalan telefonunuzun asılı vaziyette şarj olması gibi durumlardan kaynaklanmaktadır. Şarj soketi temassızlık sorununu gidermek için soketinizin değiştirilmesi gerekmektedir. Temassızlık sorununu çözmek için şarj soketinizin onarımının veya değişiminin yapılması gereklidir. Soket değişimi yaptırmanızı öneririz. Samsung galaxy s5 şarj soket değişim ücreti 70TL'dir. Şarj soketi alt board olarak komple değiştirilmektedir.

Detaylı bilgi için 0(216) 364 4858

İlgili sorular

1 cevap 153 kez görüntülendi
iphone 5s kategorisinde Doğukan tarafından soruldu
0 cevap 44 kez görüntülendi
Galaxy S5 kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 cevap 27 kez görüntülendi
Galaxy S5 kategorisinde misafir tarafından soruldu

796 soru

588 cevap

298 yorum

153 kullanıcı

Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere cep telefonu ile ilgili sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
Teknik Destek için
0(216) 364 4858

Kategoriler

telefon tamiri ekran değişimi telefon tamiri ücretsiz arıza tespi/public/files/images/telefonumu-tamire-goturmem-gerekiyor-tamir-uyarisi.jpgti
...