Soru - Cevap sayfamızda cep telefonunuz ile ilgili aklınıza gelebilen tüm soruları sorun, uzmanlarımız sizin için cevaplasın. Daha hızlı destek alabilmek için 0(216) 364 48 58
112 kez görüntülendi
Asus kategorisinde tarafından soruldu
Merhaba, Asus zenfone 2 marka/model telefonum sıvı teması sonrası kapandı, ertesi gün açıldı fakat şarja takınca tekrar kapandı. Burda küçük bir tamirciye gösterdim anakartı temizleyip baktılar fakat ekranın çalışmadığını yeni ekranla denediklerinde ise telefonun kendi kendine açılıp kapandığını söylediler. Sizin bu konuda yapabileceğiniz birşey varmı acaba? Teşekkür ederim, saygılar.

1 cevap

0 oy
tarafından cevaplandı
Merhaba Burçin hanım,

Asus zenfone 2 cep telefonunuzda ilgili sıvı teması sonrası tamir hizmeti vermekteyiz. Konuyla ilgili olarak sıvı teması sonrası cep telefonunuzu kullandığınız için bu tarz bir sorunla karşılaştığınızı belirtmek isteriz. Zenfone 2 sıvı temasıyla ilgili olarak cep telefonunuzu teknik servisimize gönderdiğinizde konuyla ilgili olarak ücretsiz arıza tespiti sonrasında arıza ve fiyat bilgisini tarafınıza iletebiliriz.

Detaylı bilgi için teknik ekibimizle iletişime geçebilirsiniz 0(216) 364 4858

İlgili sorular

0 cevap 95 kez görüntülendi
Onur tarafından soruldu
1 cevap 191 kez görüntülendi
1 cevap 117 kez görüntülendi
General Mobile kategorisinde Erdinç tarafından soruldu
1 cevap 30 kez görüntülendi
ali tarafından soruldu

816 soru

578 cevap

295 yorum

124 kullanıcı

Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere cep telefonu ile ilgili sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
Teknik Destek için
0(216) 364 4858

Kategoriler

telefon tamiri ekran değişimi telefon tamiri ücretsiz arıza tespi/public/files/images/telefonumu-tamire-goturmem-gerekiyor-tamir-uyarisi.jpgti
...