Teknik servisimizde 10:00 - 20:00 arasında sizlere hizmet vermekteyiz. Ekran, Batarya, Şarj Soketi Kamera, Arka kapak ve Kasa değişimi gibi işlemler aygın gün içerisinde yapılmakta olup, anakart tamiri, sıvı teması gibi tamir süreci uzun işlemler için 2 - 5 iş günü tamir sürebilmektedir. Anlayışınız için teşekkürler
1.6k kez görüntülendi
LG kategorisinde tarafından soruldu
Telefon ekranı kararıp gidiyordu artık tamamen açılmıyor servise gönderdim ve bana yeni anakart takılıcak dediler ve ücret biraz kaba geldi.Acaba sizde ne kadar patlar bu iş?

1 cevap

0 oy
tarafından cevaplandı
Merhaba İsmail bey,

Lg g3 cep telefonunuzda yaşamış olduğunuz ekran kararma sorunuyla ilgili hizmet vermekteyiz. Cep telefonunuzda yaşanan kapanma sorunu hakkında direkt olarak bir fiyat vermek ne yazık ki mümkün değil. Konuyla ilgili cihazınızı bize ulaştırdığınızda kapanma sorunu hakkında ücretsiz arıza tespiti sonrasında fiyat verebiliriz.
Lg g3 anakart tamiri hakkında detaylı bilgi için 0(216) 364 4858'i arayabilirsiniz.

İlgili sorular

1 cevap 645 kez görüntülendi
LG kategorisinde misafir tarafından soruldu
1 cevap 415 kez görüntülendi
misafir tarafından soruldu
1 cevap 3.8k kez görüntülendi
LG kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 cevap 232 kez görüntülendi
LG kategorisinde serkan tarafından soruldu
0 cevap 173 kez görüntülendi
LG kategorisinde serkan tarafından soruldu

815 soru

592 cevap

310 yorum

224 kullanıcı

Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere cep telefonu ile ilgili sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
Teknik Destek için
0(216) 364 4858

Kategoriler

telefon tamiri ekran değişimi telefon tamiri ücretsiz arıza tespi/public/files/images/telefonumu-tamire-goturmem-gerekiyor-tamir-uyarisi.jpgti
...