Covid-19 Salgını nedeniyle 10:00 - 19:00 arası sizlere hizmet vermekteyiz. Ekran, Batarya, Şarj Soketi Kamera, Arka kapak ve Kasa değişimi gibi işlemler aygın gün içerisinde yapılmaya devam etmekte olup, anakart tamiri, sıvı teması gibi tamir süreci uzun işlemler için 2 - 5 iş günü tamir sürebilmektedir. Anlayışınız için teşekkürler #EvdeKal
332 kez görüntülendi
HTC kategorisinde tarafından soruldu
Merhabalar

telefonumu yaklaşık 3-4 ay önce suya düşürmüştüm. Bulunduğum yerde bakıldı oksitlenmemesi için ilaçlama falan yapıldı. Sorun sadece bataryada çıktı şarjı dayanmıyordu. Batarya değişimi yapıldı. İlk 1 ay hiç bir sorun ile karşılaşmadım fakat 1 ay sonrasında sinyal seviyesinde azalmalar başladı. Sim kartımı değiştirdim sorun düzelmedi. Kapalı alanlarda çok az çekiyor karşı tarafa sesim kesik kesik gidiyor. Fakat dışarıdayken vs sorunla karşılaşmıyorum. Full çekiyor gösteriyor baktığımdada 20-25 asu arası bir değer gösteriyor. Fakat 3 çubuğa düştüğünde bu sorunlar başlıyor. 3G den internete girmekte sorun yaşıyorum çok yavaş ve çok zor girebiliyorum. Bu sorun neyden kaynaklı olabilir ? Operatör mu yoksa telefonda mı bir sorun var ?

Not: Telefon herhangi bir darbe görmedi düşme vs olayları olmadı.

1 cevap

0 oy
tarafından cevaplandı
Merhaba Nail bey,

Htc one m7 cep telefonunuzda yaşamış olduğunuz şebeke sorunuyla ilgili olarak hizmet sağlayabiliyoruz. Konuyla ilgili cihazınızda karşılaşmış olduğunuz sıvı teması sonrasında belirli bir süre sonra ortaya çıkmış bir arızadır. Sıvı temizliğinin çok iyi yapılması ve ardından ölçüm değerlerini iyi tespit etmek gerekli ki sonrasında sorun çıkartabilecek parçalar görülebilmeli. Konuyla ilgili olarak sıvı teması sonrası bu tarz arızalarla ilgili sıkça servisimize başvurular yapılıyor. Konuyla ilgili olarak  htc one m7 cihazınızı bize göndermeniz veya teslim etmeniz durumunda ücretsiz arıza tespiti sonrasında cihazınız ile ilgili arıza ve fiyat bildirimi tarafınıza yapılır. Onayınız doğrultusunda işlemleri başlatabilirsiniz.

Detaylı bilgi için 0(216) 364 4858 veya 0(532) 159 62 57yi arayabilirsiniz.

İlgili sorular

1 cevap 462 kez görüntülendi
0 cevap 192 kez görüntülendi
HTC kategorisinde misafir tarafından soruldu
1 cevap 185 kez görüntülendi
HTC kategorisinde Sevda tarafından soruldu
0 cevap 721 kez görüntülendi
HTC kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 cevap 440 kez görüntülendi
HTC kategorisinde misafir tarafından soruldu

807 soru

592 cevap

308 yorum

223 kullanıcı

Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere cep telefonu ile ilgili sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
Teknik Destek için
0(216) 364 4858

Kategoriler

telefon tamiri ekran değişimi telefon tamiri ücretsiz arıza tespi/public/files/images/telefonumu-tamire-goturmem-gerekiyor-tamir-uyarisi.jpgti
...