Teknik servisimizde 10:00 - 20:00 arasında sizlere hizmet vermekteyiz. Ekran, Batarya, Şarj Soketi Kamera, Arka kapak ve Kasa değişimi gibi işlemler aygın gün içerisinde yapılmakta olup, anakart tamiri, sıvı teması gibi tamir süreci uzun işlemler için 2 - 5 iş günü tamir sürebilmektedir. Anlayışınız için teşekkürler
1.8k kez görüntülendi
tarafından soruldu
Merhaba
Lg Flex 2 32gb cihazım var. G3 ve özellikle G4 lerde karşılaşılan kronik botloop sorunu oluştu. Kesinlikle darbeden vs değil kendiliğindendir. Açtığımda sürekli LG logosundan kapanıp açılıyor. Sorun batarya olarak belirtiliyor ama batarya sağlam. Anakartta işlemcisi ısıtılabilir veya yeniden lehimlenebilir. O şekilde de sıfırlanabilir. Varsa bl-t16 bataryası veya işlem ücreti nedir acaba ?
Teşekkürler

1 cevap

0 oy
tarafından cevaplandı
Merhaba,

Lg Flex 2 cep telefonunuzun bataryası stoklarımızda mevcut. Batarya değişim ücreti 115TL'dir. Bunun dışında belirtmiş olduğunuz arıza detayları ile ilgili olarak teknik ekibimizin cep telefonunuzu incelemesi ve konuyla ilgili olarak daha sonrasında bilgi verebilmesi mümkündür.

İlgili sorular

1 cevap 913 kez görüntülendi
1 cevap 625 kez görüntülendi
LG kategorisinde mura8 tarafından soruldu
0 cevap 560 kez görüntülendi
LG kategorisinde Umut tarafından soruldu
1 cevap 3.8k kez görüntülendi
LG kategorisinde misafir tarafından soruldu

815 soru

592 cevap

312 yorum

224 kullanıcı

Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere cep telefonu ile ilgili sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
Teknik Destek için
0(216) 364 4858

Kategoriler

telefon tamiri ekran değişimi telefon tamiri ücretsiz arıza tespi/public/files/images/telefonumu-tamire-goturmem-gerekiyor-tamir-uyarisi.jpgti
...