Soru - Cevap sayfamızda cep telefonunuz ile ilgili aklınıza gelebilen tüm soruları sorun, uzmanlarımız sizin için cevaplasın. Daha hızlı destek alabilmek için 0(216) 364 48 58
746 kez görüntülendi
iphone 6 Plus kategorisinde tarafından soruldu
Cep telefonum çok alçak bir mesafeden çok az bir suyun içerisine düştü hızlıca çıkarttım kuruladım fakat ortalama bir gün giden şarjım 3 saatte bitiyor apple çok pahalıya yapıyor onarabilir misiniz bu arızayı ve fiyatı ne kadar olur?

1 cevap

0 oy
tarafından cevaplandı
Merhaba Ahmet bey, tabi sıvı temasına maruz kalan cep telefonunuzun onarımını yapabiliriz. Sıvı temasına maruz kalmış cihazlar ile ilgili arıza tespiti öncesinde fiyat vermek mümkün değil. Sıvının nüfuz ettiği bölgelerin temizlikleri ve cep telefonunuzun şarjının hangi parçadan veya parçalardan kaynaklandığını çözdükten sonra size bir fiyat verebiliriz. Konuyla ilgili cep telefonunuzu bize göndermeniz veya elden teslim etmeniz gerekmektedir.

Yukarıda belirtmiş olduğumuz arıza tespiti işlemi teknik servisimizde ücretsiz olarak yapılmaktadır. Arıza tespiti sonrası verilen fiyatı kabul etmemeniz durumunda sizden bir ücret talep edilmeyecektir. Onay vermeniz durumunda ise size bildirilen en kısa süre içerisinde cihazınız garantili olarak onarılacaktır.

İlgili sorular

1 cevap 768 kez görüntülendi
Galaxy A7 kategorisinde misafir tarafından soruldu
2 cevap 335 kez görüntülendi
1 cevap 889 kez görüntülendi
1 cevap 4.7k kez görüntülendi

799 soru

589 cevap

307 yorum

173 kullanıcı

Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere cep telefonu ile ilgili sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
Teknik Destek için
0(216) 364 4858

Kategoriler

telefon tamiri ekran değişimi telefon tamiri ücretsiz arıza tespi/public/files/images/telefonumu-tamire-goturmem-gerekiyor-tamir-uyarisi.jpgti
...