Teknik servisimizde 10:00 - 20:00 arasında sizlere hizmet vermekteyiz. Ekran, Batarya, Şarj Soketi Kamera, Arka kapak ve Kasa değişimi gibi işlemler aygın gün içerisinde yapılmakta olup, anakart tamiri, sıvı teması gibi tamir süreci uzun işlemler için 2 - 5 iş günü tamir sürebilmektedir. Anlayışınız için teşekkürler
3k kez görüntülendi
iphone 6 Plus kategorisinde tarafından soruldu
Cep telefonum çok alçak bir mesafeden çok az bir suyun içerisine düştü hızlıca çıkarttım kuruladım fakat ortalama bir gün giden şarjım 3 saatte bitiyor apple çok pahalıya yapıyor onarabilir misiniz bu arızayı ve fiyatı ne kadar olur?

1 cevap

0 oy
tarafından cevaplandı
Merhaba Ahmet bey, tabi sıvı temasına maruz kalan cep telefonunuzun onarımını yapabiliriz. Sıvı temasına maruz kalmış cihazlar ile ilgili arıza tespiti öncesinde fiyat vermek mümkün değil. Sıvının nüfuz ettiği bölgelerin temizlikleri ve cep telefonunuzun şarjının hangi parçadan veya parçalardan kaynaklandığını çözdükten sonra size bir fiyat verebiliriz. Konuyla ilgili cep telefonunuzu bize göndermeniz veya elden teslim etmeniz gerekmektedir.

Yukarıda belirtmiş olduğumuz arıza tespiti işlemi teknik servisimizde ücretsiz olarak yapılmaktadır. Arıza tespiti sonrası verilen fiyatı kabul etmemeniz durumunda sizden bir ücret talep edilmeyecektir. Onay vermeniz durumunda ise size bildirilen en kısa süre içerisinde cihazınız garantili olarak onarılacaktır.

İlgili sorular

1 cevap 1.9k kez görüntülendi
Galaxy A7 kategorisinde misafir tarafından soruldu
2 cevap 1.1k kez görüntülendi
1 cevap 2.2k kez görüntülendi
1 cevap 9k kez görüntülendi

815 soru

592 cevap

312 yorum

224 kullanıcı

Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere cep telefonu ile ilgili sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
Teknik Destek için
0(216) 364 4858

Kategoriler

telefon tamiri ekran değişimi telefon tamiri ücretsiz arıza tespi/public/files/images/telefonumu-tamire-goturmem-gerekiyor-tamir-uyarisi.jpgti
...