Teknik servisimizde 10:00 - 20:00 arasında sizlere hizmet vermekteyiz. Ekran, Batarya, Şarj Soketi Kamera, Arka kapak ve Kasa değişimi gibi işlemler aygın gün içerisinde yapılmakta olup, anakart tamiri, sıvı teması gibi tamir süreci uzun işlemler için 2 - 5 iş günü tamir sürebilmektedir. Anlayışınız için teşekkürler
675 kez görüntülendi
Galaxy A7 kategorisinde tarafından soruldu
Selamun aleyküm

Samsung galaxy a7 kullanıyorum, telefonum yere düştü ve açılmıyor. Birçok tamirciye götürdüm fakat telefonumu tamir edebilen olmadı ve bana kimse sorunu şu diyemedi. Sadece bir firma Ana kartında dedi telefonumu tamir edebilir misiniz? Sorunun ne olduğunu öğrenmek istemiyorum yeter ki tamir edilsin.

Telefonumun ekranında kırık var ekranın değişmesi gerekiyor fakat asıl açılmama sebebinin çözülmesi gerekiyor. Telefonumun ekranını her halükarda yaptırmak istiyorum. Telefonumun eskisi gibi olacağını garanti ediyorsanız sıfır fiyatı dahi olsa yaptırmak istiyorum

Ekran kırıklığı dışında gözle görülebilir bir sorunlu parça yok kılıf varken düştü yaklaşık bir metre yükseklikten. Telefonu tamir etmeniz için göndermek istiyorum Kargo anlaşmanız bulunuyor mu? Ödemeyi size nasıl iletebilirim

1 cevap

0 oy
tarafından cevaplandı

Merhaba Tamer bey,

Öncelikle geçmiş olsun diliyoruz. Samsung Galaxy a7 cep telefonunuzun düşmesi sonucu açılmamasıyla ilgili birçok parça kaynaklı olabilir. Ekranınızın değişmesi gerekiyor tabi öncelikle cihazınızın ücretsiz arıza tespitini yaptıktan sonra gerekli tamir işlemlerine başlamış olacağız. Piyasada bulunan birçok tamir servisi anakart üzerinde bulunan arızaları tamiriyle ilgilenmez veya yetkili servisler gibi tamir yetkileri bulunmamaktadır.

Umuyoruz ki cep telefonunuzu götürdüğünüz firmalar anakartınız üzerinde müdahalelerde bulunmamıştır. Bu gibi durumlarda telefonunuzun tamiri zorlaşmaktadır. Eğer teknik servisler bir müdahalede bulunmadılar ise büyük ihtimal ile cep telefonunuzun tamiri gerçekleştirilebilir. Teknik servisimizde cep tamiri konusunda %97 başarı oranıyla çalışmaktayız.

Telefon tamiri konusunda öncelikle telefonunuza ücretsiz arıza tespiti sonrasında fiyat verebiliriz. Süreçle ilgili arızanın birçok parçadan kaynaklanması sebebiyle işlemin kaç iş günü süreceği hakkında net bilgi verememekteyiz. Yaklaşık olarak bu tip arızalarda parça temini hariç yaklaşık 5 gün olarak belirtebiliriz. 

Ücret kısmında ise ödemenizi ücretsiz olarak yapacağınız arıza tespiti sonrasında bildirebiliriz. Telefon tamiri sonrasında ödemeyi hesaplarımıza havale veya Eft yoluyla gönderebilirsiniz. 

Aras kargo ile cep telefonunuzu bize ücretsiz olarak gönderebilirsiniz. Konuyla ilgili detaylı bilgi için 0(216) 364 48 58 ( Dahili 17 )

İlgili sorular

0 cevap 555 kez görüntülendi
1 cevap 466 kez görüntülendi
LG kategorisinde Alparslan tarafından soruldu
1 cevap 1.8k kez görüntülendi
Galaxy A7 kategorisinde misafir tarafından soruldu
1 cevap 43.3k kez görüntülendi

815 soru

592 cevap

312 yorum

224 kullanıcı

Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere cep telefonu ile ilgili sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
Teknik Destek için
0(216) 364 4858

Kategoriler

telefon tamiri ekran değişimi telefon tamiri ücretsiz arıza tespi/public/files/images/telefonumu-tamire-goturmem-gerekiyor-tamir-uyarisi.jpgti
...